BOH nerobí Chyby. Chlapec a Labrador.

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 4 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívne
 

Nádherné VIDEO. Rozkošný 3-ročný chlapec s Downovým syndrómom a jeho Labrador ako zdroj bezpodmienečnej lásky a priateľstva.  

Pôvodný článok zdieľala priateľka na Facebooku a hneď ma oslovilo najmä video, ktoré má dnes cez 9 miliónov pozretí. Ako autor píše, Labrador s chlapcom skutočne zaobchádza láskavo a nežne, prijíma ho takého, aký je - krásny a jedinečný. BOH naozaj nerobí chyby a tieto deti si zaslúžia more lásky a nežnosti.

Pracovala som s týmito deťmi, sú to veľmi milé, krehké a nádherné bytosti so srdiečkom plným lásky, ktorou vás zahrnú, ak si k nim nájdete prístup. Škoda, že práve predsudky a neznalosť bráni mnohým ľuďom spoznať ich skutočnú krásu. 

 

 

Autor v článku píše: " Chlapcov nežný Labrador mi rozhodne ukradol srdce. Pes akoby cítil, že chlapec má osobitné potreby a zaobchádza s ním s maximálnou láskavosťou a súcitom, ktorý je naozaj očarujúci ".

Možno má chlapec ťažkosti s priateľmi, možno sa často cíti osamelý, ale tento psík je mu zdrojom bezpodmienečnej lásky a priateľstva. 

Súhlasíte? 

ZDROJ