Blog

Túžite po šťastí a úspechu? Vyskúšajte tento jednoduchý návod

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 
Všetci túžime po šťastí a úspechu, ale každý z nás je jedinečný a to čo funguje jednému, druhému nemusí. Možno vás zaujme tento jednoduchý návod ako dosiahnuť šťastie a úspech. 
 

Cesta k úspechu je veľmi osobitná, je to vnútorný a náročný proces, v ktorom sa môžeme nechať inšpirovať, ale prostriedky a ciele si volíme sami. 

Včera som našla pekný článok od Ferka Nagya a zdieľam jeho návod, na čo sa zamerať a čo si uvedomiť na ceste k spokojnosti, šťastiu a úspechu. Sama som nimi prešla a pomohol mi nájsť vnútorné šťastie.

Čo teda môžete učiniť pre svoj úspech, šťastie a spokojnosť? Jednoduchý návod v šiestich krokoch:

1. Položte si otázku, v čom ste najlepší, čím môžete unikátne obohatiť svet, ako by ste mohli slúžiť ostatným? Je ideálne rozpoznať ozajstnú cestu svojho života. Oblasti, kde je potenciál k Vášmu bezhraničnému rozletu a kde naopak úspech je akurát zbožným prianím Vášho neukojeného ega.

Každý z nás sa môže vnútorne naplniť len v prípade, ak v rámci svojej aktuálnej zemskej inkarnácie realizuje svoj vlastný preddefinovaný životný zámer a misiu. Všetko ostatné je väčšinou len neúprosný boj s veternými mlynmi, ktorý vyhrať jednoducho nemôžete a ani nemusíte.

2. Pouvažujte nad svojim vplyvom na svet, zároveň tým, ako svet vplýva na Vás. Položte si otázku, kedy ste boli svedkami synchronicity vo svojom živote? Kedy veci išli akoby po masle a čo ste vtedy robili možno inak? Spoznajte jedinečnosť Vašej vlastnej energetiky, aby ste sa mohli presadiť spôsobom, ktorý je prirodzený práve pre Vás.

3. Sú miesta, kam Vás to ťahá? Cítite voči istým priestorom dokonca odpor? Zvažovali ste i otázku KDE sa máte realizovať? KDE máte uskutočniť rozlet svojho potenciálu? Musíte si uvedomiť , že ani jablone nekvitnú v Grónsku. Isté miesta sú pre Vás jednoducho plodnejšie, iné menej, dokonca niektoré vôbec.

4. Skúšali ste už zasadiť zemiaky v decembri? No vidíte…. Zima na to nie je vhodným obdobím… Jednoducho povedané, otázka úspechu je neraz priamo úmerná načasovaniu Vašich rozhodnutí..

5. Sme sociálne tvory. To sa nedá uprieť. Naša spokojnosť a šťastie sú priamo úmerné i kvalite našich vzťahov. Netreba ich teda podceňovať, skôr je lepšie hľadať synergiu a vzájomné dopĺňanie sa. Určite ste už počuli o výroku, že za každým úspešným mužom hľadaj ženu…

6. Kým sa odhodláte k niečomu novému v živote, zvážte otázku, čo Vás ťahá vzad, čo Vás hatí v rozlete potenciálu. Nič zásadne nové do Vášho života totiž nemôže vstúpiť, kým nie ste schopný opustiť to staré.

Ľudia štandardne nemajú problém pripustiť nové názory, postupy, skôr sa chorobne držia starého, nefunkčného, prekonaného. Je ťažké letieť s ťažkým batohom na chrbte.

Ľudia vo vnútri vedia, že im už staré veci neslúžia, napriek tomu potreba pseudo-istoty ich blokuje. Cieľom teda je zbaviť sa ťažoby, navýšiť svoju uvedomelosť, pozdvihnúť svoju vibračnú úroveň.

A moja skúsenosť ?  Najlepšia, /ale aj najnáročnejšia/ časť nášho života začne vtedy, keď sa rozhodneme, že náš život patrí nám a že úspech a spokojnosť sú len pocitom vnútorného šťastia.

Súhlasíte ? Ak máte vlastnú osobitnú skúsenosť , podeľte sa o ňu v komentoch alebo pridajte vlastný príspevok.

S láskou AnnKa

 
 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať