Blog

Ktoré dvere otvoríš ? Test o našich možnostiach

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Tento test je o našich príležitostiach a možnostiach. Mnohí z nás majú jasnú predstavu na čo by sa mali zamerať v nastávajúcom období. Majú svoj zámer a idú si za ním.

Ale sú medzi nami aj takí , ktorým to nie je celkom jasné a radi si nechajú poradiť kam nasmerovať svoju Energiu a čomu dať jasnú prioritu. Aby ste to zistili, vyberte si intuitívne jedny dvere, stlačte kľučku , otvorte ich.

Každé z nich predstavujú určitú oblasť, v ktorej vás čaká nejaký dramatický posun. 

 

  1. dvere FINANCIE

 

Tieto dvere ukazujú cestu a príležitosť na dlhodobejšie finančné zabezpečenie. Môžete očakávať zmeny vo vašej kariére alebo zmeny v spôsobe, akým k vám bude prichádzať hojnosť. 

Možno vás čaká povýšenie v práci alebo dokonca nová práca. Preto prv, než prejdete novými dverami, uistite sa, že máte všetky potrebné veci premyslené, aby vás niečo nezaskočilo.

Bude to obdobie pomalého a stabilného napredovania, znižovania dlhov a „čiernych čísel“ vo vašich financiách. Čaká vás stabilné dlhotrvajúce finančné zabezpečenie a tiež pasívny príjem. Spoznáte nové spôsoby investovania financií, ktoré vám môžu zabezpečiť lepšiu budúcnosť.

 

  1. dvere VZŤAHY

 

Tieto dvere vás povedú k očisteniu, uvoľneniu a uzdraveniu všetkých vašich vzťahov. Bude to vaše uzdravenie a budete pokračovať v osobnom raste a sebapoznaní. 

Vaše prekážky, strachy, úzkosti a nezdravé vzory si vynútia vašu pozornosť, prinútia vás, aby ste sa začali nimi zaoberať. Všimnete si, že tým, že na sebe pracujete, mení sa aj vaše okolie.

Začnú sa dramaticky meniť a zlepšovať všetky vaše vzťahy. Čaká vás v nich viac Harmónie, spokojnosti a pokoja, než kedykoľvek predtým.

 

  1. dvere ZDRAVIE

 

Tieto dvere sú výzvou, aby ste sa dostali do najlepšej formy vo svojom živote. Keď sme vo vynikajúcom zdraví, naša myseľ je jasná, máme veľa energie, sme aktívni a schopní si vychutnať úžasné výhody fyzického zdravia. 

Dokážeme si užiť každý pohyb, pobyt v prírode, plávanie, jazdu na bicykli s našimi deťmi, či intímne chvíle s partnerom.

Keď sa necítime dobre vo svojom fyzickom tele, naše životy sú obmedzené. Ak ste mali niekedy zdravotné problémy, viete, aké dôležité je zdravé telo a čo Zdravie znamená. 

Preto začnite pristupovať k svojmu telu ako k chrámu a pozorne ho počúvajte. Nikdy nie je neskoro, a ak sa dnes začnete starať o svoje telo a jeho potreby, pomôže vám to zabezpečiť dlhšiu a zdravšiu budúcnosť bez fyzických obmedzení.

Záver

Nech ste otvorili ktorékoľvek dvere, jedno je isté: každý deň je pred nami nová výzva, každý deň môžeme zmeniť niečo na sebe a na prostredí okolo nás. Nikdy nie je neskoro, tak Otvorme dvere a začnime trebárs dnes ...

Annka

 

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať