Test. Vyber si Mandalu a zisti, čo ti prináša

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Mandaly sú fascinujúce kruhové obrazce symbolizujúce jednotu a harmóniu. Ukrývajú tajomstvá  hlboko vo svojich komplikovaných vzoroch. Každá prináša tajnú správu. Vyberte si jednu z nich a zistite, čo sa v nej skrýva.

Mandala č. 1: Ambiciózna a spravodlivá 

Ak si vyberiete túto mandalu, znamená to, že ste niekto, kto sa vždy snaží robiť správne veci a pritom tiež získať to, čo potrebuje. Zvyknete sa plne ponoriť do všetkého, či už plníte nejakú úlohu alebo urobíte pre svojho blízkeho niečo zábavné.

Občas sa cítite nedocenene, máte pocit akoby nikto nevidel prácu, do ktorej ste sa pustili. Riadite sa silným zmyslom pre to, čo je správne a čo nie je, ste niekto, kto túži vždy riskovať.

 

Mandala č. 2: Čestná a zaujímavá 

Výber tejto mandaly znamená, že ste niekto, kto je vždy čestný, bez ohľadu na to, ako veľmi to môže bolieť. Uznávate hodnotu vždy hovoriť pravdu a ste známy pre svoj pravdivý názor na všetky veci v živote. Vďaka svojej otvorenej úprimnosti ste schopný nadviazať skutočné a dlhotrvajúce vzťahy s tými, ktorí sa k vám utiekajú a hľadajú vaše rady. 

Ste neskutočne zaujímavá; máte tie najlepšie životné príbehy a ste talentovaná na to, aby ste dokázali rozosmiať miestnosť plnú ľudí.

 

Mandala č. 3: Premýšľavá a pozorná 

Výber tejto mandaly znamená, že ste niekto, kto myslí na iných a neustále venuje pozornosť potrebám ľudí vo svojom okolí. Vždy sa snažíte rozšíriť svoju myseľ a získať nové zručnosti. Ste vždy nad vecou a prvá, kto o niečom vie. 

Ľudia za vami chodia pre informácie a inštrukcie. Aj keď vychádzate dobre takmer s každým, máte osobitnú schopnosť zapojiť sa do aktívnej a premyslenej debaty aj s tými, ktorí majú odlišné názory ako vy.

 

Mandala č. 4: Vynaliezavá a nápaditá 

Ak ste si vybrali túto mandalu, znamená to, že ste známa svojou jedinečnou a výnimočnou osobnosťou, pôsobíte na každého, koho stretnete. Ste známa svojou vynaliezavosťou, vždy schopná z niečoho vykĺznuť alebo povedať správnu historku, aby ste sa vyhli nejakej povinnosti. 

Ste nápaditá a ste schopná pomocou svojej chytrosti vytvoriť umelecké diela, ktoré presne reprezentujú váš život.

 

Mandala č. 5: Asertívna a odvážna 

Výber tejto mandaly znamená, že ste si istá a že presne viete, ako získať veci, ktoré v živote potrebujete. Ste tiež odvážna a viete, ako využiť svoju odvahu a ďalej sa rozvíjať. 

Ste nezávislá a viete, čo chcete, a ak ešte niečo nemáte, idete si jednoducho po to. Viete presne, ako sa oceniť, a viete, že trocha statočnosti a nejaký argument vám prinesú všetko, čo chcete.

 

Mandala č. 6: Jemná a pohotová 

Ak si vyberiete túto mandalu, znamená to, že ste tou pravou na zachytenie a reagovanie emócií iných ľudí. Zároveň ste natoľko jemná, aby ste reagovali správnym spôsobom. Vďaka svojim jemným a pohotovým schopnostiam sa vám darí v sociálnej oblasti a máte obrovskú skupinu priateľov, ktorí vás vyhľadávajú, keď majú problémy a ich ich situácia sa zhoršuje. 

Ľudia vo vašom okolí vyhľadajú vaše rady, pretože presne viete, ako a čo máte povedať. Napriek tomu si nemýľte svoju láskavosť s niekým, s tým že môžete s druhými manipulovať.  Postavte sa vždy za seba aj druhých.

 

Annka 

 Zdroj 

 
 
Tags: ,