Blog

Kráľovská maska DIZAO s 24 karátovým zlatom

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Mladé alebo staré, všetky sa chceme dobre cítiť, nielen vo svojom vnútri, ale aj vo svojom tele. A mať zdravú a peknú pleť patrí k našej celkovej Harmónii. Dnes už vieme, že nie je sebecké sa o seba starať.

Milujem nakupovať BIO

Pravidelne navštevujem predajňu Luna, aby som si doplnila zásoby Bio produktov. Dnes mi chýbali najmä koreniny a kokosové mlieko, ktoré chcem využiť pri pečení zdravých omáčok.

Neobišla som ani police s kozmetikou, pri ktorých sa vždy rada zastavím. Najčastejšie si tu kupujem rôzne pleťové oleje a bio kozmetiku Krásna pani. 

Našla som tu aj viaceré novinky a z nich ma oslovili najmä pleťové masky DIZAO a darčekové balenie starostlivosti o ruky (viď.foto dolu).

Presne toto som potrebovala, niečo prírodné, jednoduché na aplikáciu a v pohode domova. Poďme si pozrieť, čo sú masky Dizao.

 

 

Dizao je prírodná kozmetika, zložená z aktívnych organických ingrediencií. Kozmetika Dizao dáva možnosť ženám nielen cítiť sa skvele a pohodlne ako v salóne, ale zároveň dosiahnuť kvalitu profesionálnej úrovne z pohodlia domova.

Kozmetika Dizao neobsahuje GMO, parabény, toxíny, syntetické látky a farbiva. Neobsahuje ani žiadne chemické doplnky. Spoločnosť sa stará o prírodu preto používa iba recyklujúce materiály na balenie produktov a nikdy netestuje produkciu na zvieratách.

Prednosti pleťových masiek DIZAO : Všetky masky tejto rady obsahujú kolagén rastlinného pôvodu a kyselinu hyalurónovú rastlinného pôvodu, 99,6% zloženia sú prírodné ingrediencie a účinkujú rýchlo a efektívne.

Kráľovská maska s 24 karátovým zlatom

Luxusná zlatá látková maska na tvár od spoločnosti DIZAO. Vďaka pevne priliehajúcej zlatej dvojvrstvovej látke výborne kopíruje kontúry tváre. Jej vnútorná vrstva je nasiaknutá vysoko účinným zložením, ktoré prispieva k obnoveniu hydratácie a pružnosti pleti.

Vonkajšia vrstva masky chráni cenný koncentrát pred odparením a prispieva k maximálnemu osvojeniu prospešných látok.

Aktívne zložky: 

 • Kolagén je bielkovina mladosti. Kolagén je najznámejší objav posledných rokov v oblasti kozmetiky. Spôsobil revolúciu v starostlivosti o pleť. Pomáha obnoviť bunkovú štruktúru, dodáva pokožke pevnosť, má schopnosť vyhladzovať vrásky a omladiť nás o pár rokov. To je aj dôvod prečo sa tak často pridáva do kozmetických prípravkov a nájdeme ho aj vo výživových doplnkoch. Preto neprekvapí, že v súvislosti s vráskami sa skloňuje najčastejšie.
 • Peptidový komplex - peptidy nám pomáhajú v boji proti vráskam. Redukujú už vzniknuté a zároveň zabraňujú napríklad tomu, aby nám začali vznikať mimické vrásky na tvári pri smiechu či mračení. Aj klinické testy dokázali, že peptidy nielen vrásky vyhladzujú, ale majú vplyv aj na zmenu ich typu a vzhľadu, takže sa postupom času vrásky samy zmenia a dajú sa ľahšie vyhladiť.
 • 24 karátové zlato - Tento kov určite nie je lacnou záležitosťou, no ak ide o pleť, šetriť by sa nemalo. Pôsobenie prípravku so zlatom pleť rozžiari a keďže čiastočky tohto kovu pôsobia aj ako antioxidant, celkom úspešne spomaľuje proces starnutia. Účinok zlata sa ešte zvyšuje v kombinácii s inými látkami, ktoré kozmetické prípravky obsahujú. Aktívne zlato alebo čistý zlatý extrakt dodáva pleti zdravú farbu a jas. Táto zložka sa najčastejšie využíva v ošetrujúcich prípravkoch určených pre zrelú pleť. Regeneruje, vypína a rozjasňuje, znižuje výskyt a viditeľnosť jemných liniek a vrások, pričom uzatvára v pleti vlhkosť.  

Aktívne látky: 24K zlato, kolagén, peptidový komplex, komplex aminokyselín, kyselina hyaluronová, certifikované organické extrakty duly, listov kaki, škorice, paliny, chrizantémy, zeleného čaju; extrakty brasenie, portulaky zeleninovej a anízu.

Spôsob použitia: Na vyčistenú pleť naneste masku (dolnú a hornú časť) na 15-20 minút. Potom si masku dajte dole a zvyšok votrite do pleti alebo opláchnite vodou. Odporúčame alpikovať 1-2x týždenne, ale kľudne aj viac.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. V prípade podráždenia prestaňte s aplikáciou. Vyhnite sa oblasti okolo očí. V prípade zasiahnutia očí opláchnite pod prúdom tečúcej vody.

Masky Dizao v predajni LUNA

 

Masky DIZAO

 • Všetky masky z tejto rady obsahujú kolagén a kyselinu hyalurónovú rastlinného pôvodu
 • Ich základom je textilná gáza nasiaknutá výživnými látkami
 • Masky obsahujú 2 kroky pre rýchlu a efektívnu starostlivosť

Ako fungujú?

 • Základom masiek je kolagén rastlinného pôvodu
 • Má výrazný liftingový účinok
 • Je zodpovedný za úroveň hydratácie a pružnosti pokožky
 • Kyselina hyalurónová vyhladzuje vrásky a spevňuje pokožku
 • Je zodpovedná za elasticitu pleti
 • V pleti funguje ako špongia nasiaknutá vodou,ktorá hydratuje pleť
 • Zvyšuje obranyschopnosť pokožky
 • Dokáže redukovať jemné vrásky a linky

Pleť po použití masiek vyzerá zdravo, je vyživená a hydratovaná. Nakoľko je naša pleť denne zaťažovaná vonkajšími vplyvmi, používanie masiek ako kvalitnej doplnkovej starostlivosti môže výrazne pomôcť k jej obranyschopnosti a detoxikácii.

Kúpite v predajni LUNO a určite aj v iných predajniach na Slovensku. Stačí trochu "pogoogliť"... 

Mať krásnu pleť je dôležité. Je to zbraň, ktorá nám pomáha ukázať svetu, kým sme vo svojom vnútri. 

Annka

 

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2023 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať

Zdieľať < /a>
(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sk_SK/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));