Kráľovská maska DIZAO s 24 karátovým zlatom

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Mladé alebo staré, všetky sa chceme dobre cítiť, nielen vo svojom vnútri, ale aj vo svojom tele. A mať zdravú a peknú pleť patrí k našej celkovej Harmónii. Dnes už vieme, že nie je sebecké sa o seba starať.

Milujem nakupovať BIO

Pravidelne navštevujem predajňu Luna, aby som si doplnila zásoby Bio produktov. Dnes mi chýbali najmä koreniny a kokosové mlieko, ktoré chcem využiť pri pečení zdravých omáčok.

Neobišla som ani police s kozmetikou, pri ktorých sa vždy rada zastavím. Najčastejšie si tu kupujem rôzne pleťové oleje a bio kozmetiku Krásna pani. 

Našla som tu aj viaceré novinky a z nich ma oslovili najmä pleťové masky DIZAO a darčekové balenie starostlivosti o ruky (viď.foto dolu).

Presne toto som potrebovala, niečo prírodné, jednoduché na aplikáciu a v pohode domova. Poďme si pozrieť, čo sú masky Dizao.

 

 

Dizao je prírodná kozmetika, zložená z aktívnych organických ingrediencií. Kozmetika Dizao dáva možnosť ženám nielen cítiť sa skvele a pohodlne ako v salóne, ale zároveň dosiahnuť kvalitu profesionálnej úrovne z pohodlia domova.

Kozmetika Dizao neobsahuje GMO, parabény, toxíny, syntetické látky a farbiva. Neobsahuje ani žiadne chemické doplnky. Spoločnosť sa stará o prírodu preto používa iba recyklujúce materiály na balenie produktov a nikdy netestuje produkciu na zvieratách.

Prednosti pleťových masiek DIZAO : Všetky masky tejto rady obsahujú kolagén rastlinného pôvodu a kyselinu hyalurónovú rastlinného pôvodu, 99,6% zloženia sú prírodné ingrediencie a účinkujú rýchlo a efektívne.

Kráľovská maska s 24 karátovým zlatom

Luxusná zlatá látková maska na tvár od spoločnosti DIZAO. Vďaka pevne priliehajúcej zlatej dvojvrstvovej látke výborne kopíruje kontúry tváre. Jej vnútorná vrstva je nasiaknutá vysoko účinným zložením, ktoré prispieva k obnoveniu hydratácie a pružnosti pleti.

Vonkajšia vrstva masky chráni cenný koncentrát pred odparením a prispieva k maximálnemu osvojeniu prospešných látok.

Aktívne zložky: 

Aktívne látky: 24K zlato, kolagén, peptidový komplex, komplex aminokyselín, kyselina hyaluronová, certifikované organické extrakty duly, listov kaki, škorice, paliny, chrizantémy, zeleného čaju; extrakty brasenie, portulaky zeleninovej a anízu.

Spôsob použitia: Na vyčistenú pleť naneste masku (dolnú a hornú časť) na 15-20 minút. Potom si masku dajte dole a zvyšok votrite do pleti alebo opláchnite vodou. Odporúčame alpikovať 1-2x týždenne, ale kľudne aj viac.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. V prípade podráždenia prestaňte s aplikáciou. Vyhnite sa oblasti okolo očí. V prípade zasiahnutia očí opláchnite pod prúdom tečúcej vody.

Masky Dizao v predajni LUNA

 

Masky DIZAO

Ako fungujú?

Pleť po použití masiek vyzerá zdravo, je vyživená a hydratovaná. Nakoľko je naša pleť denne zaťažovaná vonkajšími vplyvmi, používanie masiek ako kvalitnej doplnkovej starostlivosti môže výrazne pomôcť k jej obranyschopnosti a detoxikácii.

Kúpite v predajni LUNO a určite aj v iných predajniach na Slovensku. Stačí trochu "pogoogliť"... 

Mať krásnu pleť je dôležité. Je to zbraň, ktorá nám pomáha ukázať svetu, kým sme vo svojom vnútri. 

Annka