Krása je všade vítaným hosťom. Trendy ženy to vedia

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Niektorí vravia, že najideálnejšia je prirodzená krása ženy, no trendy ženy vedia, že nie je sebecké milovať sama seba, starať sa o seba a urobiť zo svojho šťastia prioritu. 

Je to zbraň, ktorá nám pomáha ukázať svetu, kým sme vo svojom vnútri. Chráňme si preto svoju  harmóniu, rozvíjajme svoju krásu. Je to prirodzené a správne, aby sme sa dobre cítili a boli šťastné. 

Krása je všade vítaným hosťom J. W. von Goethe 

Tvár je naším zrkadlom a harmonická tvár vie vždy očariť a zaujať. Vieme, že krása je daná od prírody, ale pomôcť si môžeme jednoduchým pravidelným cvičením napr. FitFace alebo inými.

Tvárová jóga je prirodzená cesta, ako sa cítiť mladšie a zdravšie s ďalším extra pocitom uvoľnenia a pohody. Ide o kombináciu tvárových cvičení, masáže tváre, tvárovej akupresúry, relaxácie a celkového uvoľnenia. Tvárová gymnastika prináša okrem prirodzeného liftingu tváre pohodu mysle, tela a duše. Každá z nás takto dostáva príležitosť cítiť sa a vyzerať lepšie v každom veku.

Vyskúšať môžeme napr. 3 min tvárové cvičenie FitFace vo videu.

Eliminuje vrásky, spevňuje tvár a krk. Budeme vyzerať mladšie a určite sa budeme cítiť mladšie a krajšie, bez ohľadu na náš vek. 

 

Nezáleží na tom, či si ruža, lotos alebo sedmokráska. Na čom záleží je, že kvitneš