Programy na zvýšenie Imunity

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Imunita. Slovo, ktoré často počujeme, stretávame sa s ním v rôznych mediách, ale aj osobne, pri riešení našich vlastných zdravotných problémov. Chceme byť imúnny voči chorobám a tak hľadáme rovnováhu.

V posledných mesiacoch som sama riešila zdravotný problém, čo ma prirodzene doviedlo k Imunite. Niektoré veci som vedela, niečo som si musela naštudovať a priviesť do reálneho života. 

Čo je Imunita

Imunita zabezpečuje obranu organizmu proti škodlivinám z okolitého prostredia, rovnako aj proti škodlivinám, ktoré vznikajú priamo v organizme. 

Imunita chráni organizmus aj pred telu vlastnými bunkami, ktoré stratili vlastnosti normálnych buniek, rýchlo sa množia a môžu za vznik a rozvoj nádorových ochorení.

Oslabenú imunitu poznáme ako alergickú, vyvolávajúcu astmu, sennú nádchu alebo atopický ekzém a ďalšie choroby. Inokedy sa imunita obráti proti vlastnému telu a vyvolá tzv. autoimunitné ochorenie – napr. systémový lupus, reumatoidnú artritídu, zápal štítnej žľazy, čriev či mozgu.  

Prejavy zníženej Imunity 

  • pocity únavy, bolesť kĺbov, zhoršené hojenie rán
  • opakujúce sa vírusové, bakteriálne a plesňové ochorenia, alergie a kožné problémy
  • prejavuje sa aj znížením počtu bielych krviniek, ale za to zvýšením vnímavosti voči nádorovým ochoreniam

Úloha imunity je však omnoho komplexnejšia a zložitejšia. Na jej zhoršenie vplýva celý rad vonkajších a vnútorných faktorov, preto sa problém musí riešiť komplexne, celistvo. Treba hľadať príčinu, ktorá zdravotný problém vyvolala.

Odporúčam pri všetkých zdravotných problémoch Individuálny zdravotný profil. Vďaka tomuto komplexnému prístupu existuje reálna možnosť odhaliť a riešiť samotný koreň zdravotného problému, čo následne naštartuje prirodzenú a najúčinnejšiu terapiu každého ochorenia. t.j. precízny samoliečiaci mechanizmus. 

Ak je našim cieľom rovnováha organizmu, chce to zmenu životosprávy, hlavne zdravú stravu, vyhýbať sa stresu, dostatok relaxu a spánku, pohyb a šport, pohoda, smiech a kľudný rodinný život. 

Pri dlhodobejších ochoreniach sú nevyhnutné doplnky stravy a veľa, veľa trpezlivosti. Neexistuje žiadna zázračná pilulka, ktorá by nás Uzdravila za pár dní. Chce to čas.

Z dostupných suplementov sú najdôležitejšie vitamín D3 a C, Omega3, Zinok, Selén, Echinacea, probiotiká na zdravú mikroflóru v črevách a jednou z možností sú tiež špeciálne Prgramy od Power Matrix a Laminine® .

 

Program Power Matrix na zvýšenie Imunity

Power Matrix odporúča preparáty, ktoré sa výrazne podieľajú na prevencii a obnove Imunitného systému, ničia vírusy , posilňujú tkanivá a prispievajú k celkovému Uzdraveniu organizmu. 

MatrixRelictum pôsobí na patogénne baktérie a vírusy, ničí ich a prirodzenou cestou ich odstraňuje z organizmu. Pri imuno-deficite , organické kyseliny regulujú syntézu a indikujú endogénne interferóny a gama globulíny, čo vedie k aktivácii utlačovaných funkcií Imunitného systému.

MatrixLor obnovuje energetiku tkanív ORL orgánov, omladzuje, obnovuje mechanizmy samo regulačných energo – informačných procesov.  Posilňuje odolnosť proti príčinám kvapôčkovej nákaze.

MatrixSelen eliminuje  deficit Selénu v organizme, ktorý sám o sebe veľmi často spôsobuje zníženú Imunitu, pretože Selén je súčasťou zhruba 200 enzýmov a hormónov. Selén sa aktívne podieľa na tvorbe bielych krviniek, výrobe interferónu , čo je antivírový proteín. Antioxidanty v Seléne pomáhajú telu bojovať s prechladnutím a alergiami.

MatrixLor obnovuje energetiku tkanív ORL orgánov, omladzuje, obnovuje mechanizmy samoregulačných energo – informačných procesov.  Posilňuje odolnosť proti príčinám kvapôčkovej nákaze.

MatrixSalutem sám vyhľadá oslabené a choré bunky cez vyžarovanie bio energie organizmu. Potom obnovuje ich "zdravú matricu" a ozdravuje tkanivá, orgány aj celý organizmus vôbec. MatrixSalutem teda pôsobí komplexne na celý organizmus.

MatrixPneuma pre prevenciu rôznych onemocnení pľúc a dýchacích ciest. Pozitívne ovplyvňuje štruktúru pľúc, upravuje jej funkciu, zvyšuje regeneráciu a zlepšuje metabolické procesy.

MatrixThymon1 praparát nasmerovaný na obnovu Imunitného systému. Pomáha brzlíku (Thymus), čo je centrálny orgán imunitného systému, rozpoznávať a prispievať k zničeniu buniek s obsahom cudzích antigénov.

MatrixThymon2 prostriedok zameraný na odstránenie autoimúnnych ochorení. Toto je unikátny preparát, ktorý po preniknutí do organizmu má veľmi priaznivý vplyv na imunitný systém aj reguluje jeho činnosť, bojuje s auto imunitnými a alergickými problémami.

Program od LAMININE 

Laminine® vyživuje nezdravé bunky a podporuje obnovu buniek do stavu homeostázy (stálosť vnútorného prostredia). Ľudské telo má svoj vlastný opravný mechanizmus, to znamená, že má schopnosť regenerovať vlastné poškodené bunky.

Tento opravný mechanizmus funguje naplno pokiaľ sme mladší, prirodzeným starnutím sa spomaľuje. Laminine® napomáha tento mocný mechanizmus opäť naštartovať a tak obnoviť kmeňové bunky.

Laminine®Original a  IMUNINE+++

Produkty Laminine original a Immune +++ sú imuno-modulátory, ich cieľom je priviesť imunitný systém do rovnováhy. Môžete ich užívať aj pri oslabenom imunitnom systéme a pri autoimunitných ochoreniach. Pri užívaní produktov Laminine nezabudnite na hydratáciu organizmu a zvyšujte pitie vody v priebehu dňa.


Laminine® ORIGINAL

Slúži na správne fungovanie nášho tela, aby sa správne a v krátkom čase obnovili bunky, ktoré sú za tento proces zodpovedné.
Unikátny prípravok na aktiváciu  poškodených alebo zdegenerovaných buniek kmeňových buniek a regeneráciu poškodených tkanív.

Laminine je vytvorený tak, aby regeneroval telo na bunkovej úrovni DNA. Štúdie preukázali, že urýchľuje hojenie a regenerovanie na bunkovej úrovni DNA/RNA, regeneruje tkanivá a orgány ako sú pečeň, obličky, svaly, kosti a nervy. Odporúča sa aj po operaciách a pri hormonálnej nerovnováhe.

Laminine® IMUNINE

Imunine+++ je to trojnásobná formula obrany, ktorá slúži na posilnenie imunitného systému. Ak sa chceme vyhnúť baktériám, vírusom, parazitom a iným škodcom pomôže nám práve tento produkt. Až 24 hodín podporuje imunitný systém.

Vysoko kvalitný komplex pozostávajúci z polysacharidov odvodených z imuno-stimulujúcich rastlín a húb ( Reichi, Maitake & Turkey Tail) a vitamínu C s vylepšeným systémom vstrebávania. Bol vytvorený na podporu imunitného systému a boj s mikrobiálnou infekciou.

Tabletky sú rozpustné v črevách, odolné proti agresívnemu prostrediu žalúdka, čo umožňuje Imuninu dostať sa do tenkého čreva pre maximálnu absorpciu. 

Zlepšuje prvú líniu obrany proti patogénom imunitného systému a dodáva telu potrebné nástroje na boj proti cudzím organizmom a baktériám. To posilňuje imunitný systém a zlepšuje imunitnú reakciu na vírusy a infekcie.

Záver

Zdravie máme len jedno a jeho cena z roka na rok narastá. Je škoda, že na to prichádzame často až veľmi neskoro.

Pozrite si DESATORO tipov ako si ho udržať alebo si zvoľte vlastnú cestu, ktorá vám pomôže k Uzdraveniu a udržaniu vnútornej harmónie. Kto iný pozná vaše telo lepšie, ako vy? 

Anka

 
 
Tags: , ,