Sila a liečivé účinky parožia altajského marala

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Prvé zmienky o liečivých vlastnostiach parohov mladých maralov sú obsiahnuté v starovekej čínskej mytológii a vo vedeckých prácach liečiteľov starovekého Ríma. Prečo je tento starodávny liek tak cenný a aké choroby lieči?

Výrobky založené na paroží marala – pantohematogénu

Maral je altajský jeleň, jeden z najznámejších a najrozšírenejších poddruhov jeleňov v Rusku. Jedná sa o veľkého párokopytníka z čeľade jeleňov, vážiaceho až 400 kg. Dĺžka tela presahuje 2,5 metra, kohútiková výška je v priemere 1,7 metra.

Existujú dva druhy maralov:  „Altajský“, ktorý žije na západnej Sibíri a na Altajskom území, a „Tien Shan“, ten obýva hory Tien Shan v Kazachstane a v Kirgizsku. Oba druhy sa stále vyskytujú vo voľnej prírode, ale väčšina z nich bola mnoho rokov chovaná na špeciálnych chovných maralích farmách pre ich parožie.

 

Najdôležitejšie však je, že najvychválenejšie recenzie dostávajú produkty vyrobené na základe altajských parohov. Faktom je, že v Altaji je vzduch sám o sebe obzvlášť čistý a zdravý, pretože je bohatý na rôzne chemické prvky. Svoju úlohu tu zohrávajú aj hory a liečivé byliny altajského regiónu, ktoré sa nachádzajú iba v tejto oblasti a slúžia ako kŕmenie pre maraly.

Maralie "pánty" sú mladé, ešte nie skostnatené parohy hubovitej štruktúry. Parohy sú naplnené krvou a pokryté kožou s veľmi jemnou srsťou. Neskôr, keď jelenie parohy stvrdnú, táto koža zmizne. 

Parohy sú pretkané veľkým počtom krvných ciev, preto majú silné prekrvenie. Keď parohy dosiahnu veľkosť normálnych rohov (120 – 150. deň od začiatku rastu), začína proces osifikácie (kostnatenia). Parohy sú v tejto chvíli považované za najaktívnejšie.

Výnimočné liečivé vlastnosti parožia nie sú náhodné, pretože počas ich rastu produkuje telo zvieraťa obrovské množstvo kostného tkaniva a taká rýchlosť rastu nie je známa u žiadneho iného zvieraťa! Tento proces vyžaduje neuveriteľnú silu a koncentráciu látok, ktoré regulujú rast tak silného orgánu.

Unikátne vlastnosti altajského parožia maralov nenájdete u žiadneho iného zvieraťa, preto sú oceňované po celom svete. Po mnoho rokov sa produkciou parohov zaoberali iba v Rusku: na Sibíri a Altaji. Malá časť bola použitá na získanie pantokrínu a zvyšok kúpili farmaceutické spoločnosti v Číne a Kórei, kde ich používali na prípravu liekov, ktoré sú po celom svete veľmi žiadané.

V civilizovanom svete sa na liečebné účely používajú lieky vyrobené z krvi a parohov maralov. Vedecký výskum preukázal, že krv maralov obsahuje celý rad látok prospešných pre ľudské zdravie. Hlavne sa jedná o bielkoviny, tuky, makro a mikroelementy, rovnako ako aminokyseliny, nukleové kyseliny, látky podobné hormónom, steroidy, peptidy, vitamíny a mnoho ďalších zložiek, ktoré doteraz neboli vedecky študované, ale nepochybne majú priaznivý účinok na ľudské telo.

 

 

Hodnota maralích paroží

Pantohematogén – maralie parožie obsahuje najdôležitejšie aminokyseliny, stopové prvky, bielkoviny, vitamíny a fosfolipidy. Aktivuje mikrocirkuláciu krvi, bunkový metabolizmus, zvyšuje krvný obeh a znižuje zápal.

Hlavnou výhodou pantohematogénu – maralieho parožia je silný energetický potenciál a hlavné vlastnosti parohových prípravkov je schopnosť optimalizovať energetické procesy v tele.

Schopnosť pantohematogénu preniknúť hlboko do bunky a spustiť prirodzené mechanizmy omladenia je obrovská. Aj v malých dávkach má silné účinky.

Pantohematogén – marale parožie má tiež množstvo špecifických vlastností, vrátane vplyvu na sexuálne funkcie a na rast, vývoj a obnovu rôznych orgánov a tkanív. Táto vlastnosť je obzvlášť výrazná vo vzťahu ku kostnému tkanivu a tvorbe bielych krviniek.

Pantohematogén urýchľuje hojenie zlomenín, stimuluje procesy osifikácie, zvyšuje doplnenie počtu bielych krviniek (leukocyty, monocyty, lymfocyty) v prípade narušenia ich tvorby alebo zvýšenej úmrtnosti na rôzne ochorenia a extrémne vplyvy (dôsledky protinádorovej chemoterapie, chronických únavy).

LIEČEBNÉ ÚČINKY: kde a na čo sa používa?

Výrobky obsahujúce parohy maralov a pantohematogén majú komplexný účinok na ľudské telo, stimulujú prácu všetkých životne dôležitých systémov.

Majú schopnosť :

 

Pantohematogén ovplyvňuje fungovanie mozgu. Po jeho použití dochádza k zlepšeniu ľudských intelektuálnych schopností a mozgovej činnosti všeobecne. Nervové napätie klesá. Človek si lepšie pamätá udalosti, ktoré sa mu stali.

Pantohematogén je používaný pri vážnych zraneniach, po operáciách alebo pri dlhodobom ochorení. Stimuluje regeneráciu buniek a urýchľuje hojenie tkanív. Kosti rastú rýchlejšie.

Užívanie pantohematogénu je užitočné na prevenciu. Minimalizuje negatívny vplyv náhlych zmien teploty, zmien počasia, zlej výživy alebo znečisteného životného prostredia. Odporúča sa začať s užívaním mimo sezóny alebo so silným fyzickým alebo psychickým stresom. Ľudia používajúci pantohematogén sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou voči stresu.

Blahodárne pôsobí na imunitný systém, optimalizuje zloženie krvi a znižuje krvný tlak. Používa sa ako tonikum, má prozápalové, regeneračné vlastnosti.

Je vynikajúce prírodné antidepresívum, ktoré nie je návykové. Pomáha telu prispôsobiť sa, najmä v podmienkach prepracovanosti a monotónnej činnosti, zvyšuje duševný a fyzický výkon, má pozitívny vplyv na sexuálne funkcie, v prípade porúch spôsobených zmenami súvisiacimi s vekom.

Už dlho je známa svojou schopnosťou udržiavať mužskú silu aj v starobe. Na východe je stále považovaný za jediný účinný prostriedok na predĺženie mladosti, ľudový liek na dlhovekosť, pomáha mužom žiť dlhý život bez akýchkoľvek urologických ochorení – prostatitída, impotencia, uretritída.

Odporúčame Pantohematogén – parožie maralov ak : 

Potom je užívanie liekov a doplnkov na báze pantohematogénu tým najlepším riešením! Je to prírodný zdroj surovín, neprekonateľný svojou jedinečnou biologickou schopnosťou uzdravovať ľudské telo.

Pantohematogén «CARLAINE»

Pantohematogén „CARLAINE“ je k dispozícii v najvhodnejšej forme – vo forme kapsúl. V produktovom rade sú tri produkty založené na pantohematogéne. Okrem pantohematogénu obsahujú kapsule rôzne prospešné doplnky, ktoré zvyšujú jej účinok v závislosti od účelu.

Pantohematogén „Ženská krása je teda vynikajúcim nástrojom na udržanie krásy a zdravia žien. Pantohematogén „Mužská sila sa odporúča mužom na posilnenie ich fyzického a emocionálneho zdravia. Pantohematogén "Tonus a životná sila" na obnovu a regeneráciu organizmu človeka. 

Spôsob použitia pantohematogénu „CARLAINE“ je extrémne jednoduchý: musíte užiť 1 kapsulu raz denne ráno a zapiť vodou. Každé balenie obsahuje 30 kapsúl a je určené na presne pre jeden kurz užívania.

Parožie v kozmetike

Vďaka širokej škále vlastností našli parohy maralov svoje uplatnenie v kozmetike.  Pantogematogén zvyšuje miestnu imunitu pokožky a obnovuje jej ochranné funkcie. Najcennejšou vlastnosťou pantogematogénu v kozmetike je to, že pomáha pri riešení takmer všetkých problémov: eliminuje suchosť a mastnotu pleti, stimuluje rast vlasov, zmierňuje akné, tiež zmierňuje zápaly a predlžuje mladosť.

Kozmetický rad „CARLAINE“ obsahuje denný a nočný krémy na báze pantogematogénu pre všetky typy pleti.

 

Tags: , ,