Úprava Hmotnosti a Zníženie Tuku

Úprava Hmotnosti a Zníženie Brušného Tuku. Probiotikum Digestive.

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
Mnohí z nás máme problémy s trávením, s udržaním hmotnosti a ukladaním tuku najmä v oblasti brucha a pása. Riešenie ponúkajú prospešné probiotiká, ktoré pomáhajú s kontrolou chuti do jedla, metabolizmom cukrov a tukov, čím držia kontrolu nad hmotnosťou. 
 
Metobolický syndróm 
Metabolický syndróm je stav, ktorému často predchádza nerovnováha hladiny glukózy v krvi a zahŕňa akumuláciu tuku v oblasti brucha. Mnoho detí, tínedžerov, mladých ľudí a seniorov považuje za ťažké udržať si okolie pása a brucha štíhle.

V týchto miestach sa hromadí tuk, ktorý môže zvýšiť riziko vážnejších ochorení. Prospešné mikróby môžu pomôcť s kontrolou chuti do jedla a metabolizmom cukrov a tukov. Mikrobiológovia nachádzajú nové informácie, ktoré nám môžu pomôcť.

Vedci uviedli, že manipulácia črevnej mikroflóry cez podávanie prebiotík a probiotík (prospešné mikróby) môže zmierniť zápal stredného stupňa čriev a zlepšiť integritu črevnej baktérie, a tým zlepšiť metabolické účinky rovnováhu a podporu úbytku hmotnosti.

Ukazuje sa, že dobré mikróby ovplyvňujú absorpciu energie, mobilitu čriev, chuť do jedla, glukózu, metabolizmus lipidov a ukladanie tukov v pečeni. Do istej miery môžeme obviňovať mikróby a nie len nesprávny spôsob stravovania či nedostatok pohybu ako dôvod pre ktorý nedokážeme schudnúť.

Čo sú Probiotiká?

Mikrobiológovia definujú ako skutočné Probiotikum zložku, ktorá spĺňa tieto tri kritériá:

- keď sa preukáže, že obišla trávenie a dostala sa do hrubého čreva

- ak stimuluje rast typov baktérií, ktoré sa prejavujú ako pozitívne zlepšenie zdravia

- Fruktooligosacharidy (FOS) sa dostanú do hrubého čreva, aby stimulovali rast prospešných mikróbov v hrubom čreve

Baktérie nazývané Bifidobacteria stimulujú k rastu probiotiká. Štúdie preukázali, že toto zlepšuje chudnutie a znižuje hromadenie tukov.

Digestive +++ obsahuje pravé probiotiká. Sú vo forme purifikovaných Fruktooligosacharidov (FOS) pochádzajúcich z Jeruzalemského artičoku, listov púpavy a z koreňa Yacon Root (rastlina, ktorá vytvára podlhovasté, sladko chutiace zásobné hľuzy-korene, prevažne tvorené vodou a fruktooligosacharidmi).

 

 

Prečo je DIGESTIVE+++ lepší ako ostatné probiotické doplnky.

Mikróby používané v typických probiotických výživových doplnkoch sú veľmi krehké a nie vždy ostávajú nažive počas predĺženého spracovania.

Väčšina jogurtov, ktoré sú k dispozícii spotrebiteľom môžu síce obsahovať požadované hodnoty probiotík, ale majú extrémne vysoký obsah cukru. Okrem toho tekuté probiotiká strácajú svoju účinnosť počas doby skladovania.

DIGESTIV +++ obsahuje aktívny mikrób Bacillus coagulans. Bol premenovaný z Lactobacillus sporogenes v roku 1957, pretože vykazoval odlišné vlastnosti v porovnaní s inými baktériami Lactobacillus tvoriacich kyselinu mliečnu. Reprodukuje sa tým, že sa vytvoria malé kapsule nazývane spóry, ktorých štruktúra bunkovej steny je silnejšia.

Sú stabilné pri izbovej teplote a zostávajú životaschopné aj počas manipulácie a pri dlhšom skladovaní. Štúdie preukázali, že aktívne Bacillus coagulans sa vylučujú z tráviaceho traktu o 7 dní po doplnení do organizmu, čo dokazuje, že v zažívacom trakte sú živé.

DIGESTIV +++ tiež obsahuje celý rad základných enzýmov, ktoré podporujú kompletnejšie trávenie a vyššiu vstrebateľnosť živín z potravy. Probiotiká fruktooligosacharidy majú špecifické chemické zloženie a tráviace enzými ich nerozložia.

Tieto enzýmy sú formulované tak, aby fungovali v rozsahu pH v celom Gastrointestinálnom trakte. Správne trávenie je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môže vaše telo dosiahnuť a užívaním Digestive +++ mu k tomu pomôžete.

Toto symbiotické partnerstvo medzi našim telom a optimálnym mikrobiálnym ekosystémom môže pomôcť podporiť riadenie správnej hmotnosti a metabolizmu.

 

Laminine DIGESTIVE+++

Spája stabilné probiotiká, komplet prebiotiká a komplexnú sadu enzymatických prípravkov pre zdravú črevnú flóru. Je nevyhnutný pre likvidáciu chorôb, keďže zdroj rôzných ochorení  začína práve v ňom.

Laminine DIGESTIVE+++ pôsobí na:

Obnovu bakteriálnej flóry v hrubom čreve / Úpravu kyslosti v žalúdku
Zabezpečenie správneho trávenia a vstrebávanie živín z potravín, bielkovín, tukov, sacharidov a cukrov
Podporuje úpravu hmotnosti

Klinické štúdie preukázali, že pravidelné užívanie Laminine DIGESTIVE+++ Vám pomôže:

Ničiť toxické baktérie a Podporiť rast prospešných baktérií 

Redukovať ukladania tukov

Bráni rastu zlých baktérií ktoré produkujú toxíny

Podporiť úpravu hmotnosti

Zabezpečiť vstrebávanie živín, bielkovín, tukov, sacharidov a cukrov z potravín

Podporiť pohyblivosť čriev

Normalizovať pH vo vašom tele

Podporiť celistvosť črevnej výstelky

Záver

Najúčinnejšou metódou ako sa zbaviť nadváhy je poznať psychosomatické príčiny našej nadváhydobrá Strava a pravidelný Pohyb. Výskumy potvrdili, že rast telesnej hmotnosti a rovnováha hladín cukru v krvi ovplyvňujú baktérie v zažívacom trakte.

Starostlivosť o bakteriálnu flóru v tele je prvou  podmienkou pre účinnú stratu hmotnosti.

Anka