Program na obnovu Imunity

Zdravie na jeseň. Program na obnovu Imunity

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Jeseň nie je len o krásnej farebnej prírode. Je aj o premenlivom počasí, sychravých dňoch, chladných nociach a vírusoch, ktoré ohrozujú naše Zdravie a preveria naše telo aj Imunitu.  

Na chrípku a nachladnutie sme síce oveľa náchylnejší na jar a jeseň, ale najviac nás ohrozujú náročné životné situácie a obdobia dlhodobého stresu. Nášmu Zdraviu škodí aj intenzívne životné tempo, nepriaznivá ekologická situácia, akútne aj chronické ochorenia, pooperačné stavy, apod. To všetko negatívne ovplyvňuje aj náš Imunitný systém. 

Choroba je darom nebies, človek sa totiž dozvie, ako zle so svojím telom hospodáril —  Anatole France

Najväčším nepriateľom našej Imunity ostáva dlhodobý stres,  strach, psychická a emočná vyčerpanosť.

Znížená Imunita sa u jednotlivých ľudí prejavuje rôzne, líši sa aj intenzitou. Medzi charakteristické príznaky patria: únava, ospalosť, opakujúce sa prechladnutia, trvalo zvýšená teplota, opakujúce sa infekcie, herpesy, afty či rôzne kožné ochorenia (napr. mykózy). 

Zdravie na Jeseň

Aby nám tento dôležitý obranný mechanizmus dobre fungoval, potrebuje našu starostlivosť a podporu nielen v rizikových mesiacoch, ale počas celého roka.

Ako posilniť Imunitu nášho Organizmu:

Sú to základné princípy, ktoré by sme si mali osvojiť a poctivo dodržiavať. Týmto spôsobom dokážeme mať určitú kontrolu nad svojím zdravím a udržať si prirodzený životný štýl, nielen v rizikovom období, ale počas celého roka. 

Náplaste Lifewave 

K spomínaným princípom si môžeme pomôcť aj náplasťami Lifewave alebo prípravkami Power Matrix, ktoré ponúkajú aj tzv. Program na zvýšenie Imunity.

 

Protokol LifeWave na imunitu, kašeľ a chrípku

Náplaste LifeWave sú skvelým pomocníkom pri podpore imunity, pri chrípke a ochorení horných dýchacích ciest, ktoré nás v tomto období môžu potrápiť. Využívajú princípy a akupresúrne body Tradičnej čínskej medicíny.

Podľa konceptu TČM je prirodzená odolnosť organizmu voči ochoreniam a schopnosť samo-opravných mechanizmov popísaná ako harmonická cirkulácia toku zdravej energie telom, ktorú nazývame “Zheng Qi”. Základom je holistický prístup k človeku, kde celková stabilita a harmónia organizmu je podstatou zdravia. Akékoľvek vychýlenie z rovnovážneho stavu je príčinou vzniku chorôb.

1/ Imunitný systém

Prvoradým cieľom náplastí Lifewave je podporovať celkovú pohodu a odolnosť organizmu, čo následne zvyšuje jeho schopnosť bojovať s chorobami, vrátane vírusových infekcií. Keď je telo v stave harmónie a rovnováhy, je prirodzene odolnejšie voči neduhom. Preto sa prístup s náplasťami točí okolo podpory tejto energetickej rovnováhy.

Silná imunita priamo závisí od stavu týchto troch orgánov :  obličky, slezina a pľúca. Preto budeme voliť náplaste X39, Aeon, Carnosine, Glutathion a Energy Enhancer a lepiť na body týchto orgánov.  

2/ Pri prechladnutí zabudnite na citrón

Citrusy totiž všeobecne patria medzi ochladzujúce potraviny. Keď už máte zimnicu, nádchu a kašeľ, treba si dať radšej niečo na zahriatie. Výborný prehrievač a posilňovač je dlho varený vývar, teplá obilná kaša so škoricou, mlieko s kurkumou a čaj so zázvorom.

3/ ak vás prekvapí náhly kašeľ, alebo máme problém s dýchaním, prieduškami, či vykašliavaním pomôže náplasť Glutathion. Použiť môžete aj náplaste Aeon, Carnosine či X39.

 

4/  V prípade začínajúcich respiračných infekcií sa odporúča nalepiť náplaste do trojuholníka: napr. 3x Aeon: 2x po stranách  nosných krídel na dutiny a vzadu čo najbližšie k vlasovej časti približne na bod C4 .

Na odstránenie symptómov nachladnutia, ako sú bolesti kĺbov a svalov, výrazná únava, nechutenstvo, bolesti hlavy, triaška kašeľ, bolesti hrdla, nádcha alebo upchatý nos, je dobrý bod GL 20, na ktorý nalepíme náplaste IceWave alebo Energy Enhancer ( biala vpravo, hnedá vľavo). 

GL20

5/ v prípade akýchkoľvek problémov s prieduškami a pľúcami, kašľom, chrípkou a po Covide lepiť náplaste Energy Enhancer na body LU1 a lebo LU9 , na bod obličiek na K1 a Glutathion na bod pečene LV3. Pri problémoch se spánkom Aeon alebo X 39 pod bod na krku C7.

 

Program Power Matrix na zvýšenie Imunity

Pre tých, ktorí majú dôveru a výborné skúsenosti s produktami Power Matrix, firma odporúča produkty, ktoré zahrnula do Programu Imunity.

Power Matrix  odporúča preparáty, ktoré sa výrazne podieľajú na prevencii a obnove Imunitného systému, ničia vírusy , posilňujú tkanivá a prispievajú k celkovému Uzdraveniu organizmu.

MatrixRelictum pôsobí na patogénne baktérie a vírusy, ničí ich a prirodzenou cestou ich odstraňuje z organizmu. Pri imuno-deficite , organické kyseliny regulujú syntézu a indikujú endogénne interferóny a gama globulíny, čo vedie k aktivácii utlačovaných funkcií Imunitného systému.

MatrixLor obnovuje energetiku tkanív ORL orgánov, omladzuje, obnovuje mechanizmy samo regulačných energo – informačných procesov.  Posilňuje odolnosť proti príčinám kvapôčkovej nákaze.

MatrixSelen eliminuje  deficit Selénu v organizme, ktorý sám o sebe veľmi často spôsobuje zníženú Imunitu, pretože Selén je súčasťou zhruba 200 enzýmov a hormónov. Selén sa aktívne podieľa na tvorbe bielych krviniek, výrobe interferónu , čo je antivírový proteín. Antioxidanty v Seléne pomáhajú telu bojovať s prechladnutím a alergiami.

Matrix LOR prevencia ochorenia ušných, nosných, krčných ochorení 

MatrixLor obnovuje energetiku tkanív ORL orgánov, omladzuje, obnovuje mechanizmy samoregulačných energo – informačných procesov.  Posilňuje odolnosť proti príčinám kvapôčkovej nákaze.

MatrixSalutem sám vyhľadá oslabené a choré bunky cez vyžarovanie bio energie organizmu. Potom obnovuje ich "zdravú matricu" a ozdravuje tkanivá, orgány aj celý organizmus vôbec. MatrixSalutem teda pôsobí komplexne na celý organizmus.

MatrixPneuma pre prevenciu rôznych onemocnení pľúc a dýchacích ciest. Pozitívne ovplyvňuje štruktúru pľúc, upravuje jej funkciu, zvyšuje regeneráciu a zlepšuje metabolické procesy.

MatrixThymon1 praparát nasmerovaný na obnovu Imunitného systému. Pomáha brzlíku (Thymus), čo je centrálny orgán imunitného systému, rozpoznávať a prispievať k zničeniu buniek s obsahom cudzích antigénov.

MatrixThymon2 prostriedok zameraný na odstránenie autoimúnnych ochorení. Toto je unikátny preparát, ktorý po preniknutí do organizmu má veľmi priaznivý vplyv na imunitný systém aj reguluje jeho činnosť, bojuje s auto imunitnými a alergickými problémami.

Záver

Zdravie máme len jedno a jeho cena z roka na rok narastá. Je škoda, že na to prichádzame často až veľmi neskoro. Chráňme si naše Zdravie, starajme sa o fyzické a psychické zdravie .

Pozrite si článok Jeseň z pohľadu tradičnej čínskej medicíny a zistite, čo všetko s tým súvisí, o čo sa treba starať a ako si pomôcť  k uzdraveniu a udržaniu vnútornej harmónie. Alebo si hľadajte vlastnú cestu.

Kto iný pozná vaše telo lepšie, ako vy? 

Annka

 
 
Tags: , ,