Blog

Zdravotné výhody infračerveného tepla v prístroji Ceragem V3

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Relax Centrum Plus využíva jedinečné technológie a terapie. Jednou z nich je špeciálna masáž na prístroji Ceragem V3. 

Toto Terapeutické lôžko v jednom tréningu kombinuje 5 liečebných praktík : Chiropraktiku, Masáž, Akupresúru, Termálnu terapiu a Moxovanie (termopunktúra). Dnes si "posvietime" na tepelnú terapiu, ktorá je tiež známa aj ako "Svetlo života" . 

CERAGEM je automatické termo-akupresúrne masážne lôžko, ktoré spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarovaným nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. Toto spojenie má pozitívne účinky na celý organizmus, protizápalový a detoxikačný účinok, zlepšenie prekrvenia organizmu.

 

Zdravotné výhody infračerveného tepla v prístroji Ceragem V3

 

1. Zlepšuje krvný obeh

Infračervené teplo prechádza do hlbších vrstiev pokožky, kde dochádza k prehriatiu a následnému odvádzaniu tepla krvou. Vďaka tomu sa rozširujú cievy, zvyšuje sa prietok krvi i lymfy a organizmus je lepšie prekrvený. Prehrievaním sa zlepšuje krvný obeh a dochádza k účinnej regenerácii boľavých svalov a kĺbov. Okrem toho teplo pomáha zvýšiť produkciu kolagénu a liečiť choré časti tela, napr. bolestivé rameno.  

2. Relaxuje a uvoľňuje stuhnuté svaly

Teplo dokáže robiť zázraky, ktoré pomáhajú svalom relaxovať, ale cielené infračervené teplo sa zameriava na konkrétne problémové oblasti a v spojení s masážou pôsobí na uvoľnenie tkanív. Infračervené teplo je tiež skvelý spôsob, ako znížiť stres, uvoľniť celé telo a zmierniť bolesť kĺbov a svalov.

 

 

3. Detoxikuje telo

Spojenie tlakovej masáže s infračerveným teplom vytvára vhodné podmienky na očistu tela, z kĺbov a svalov sa vyplavujú toxíny, zlepšuje sa krvný obeh a dochádza k účinnej regenerácii boľavých svalov a kĺbov.

Infračervené teplo tiež pomáha vyčistiť póry a podporuje potenie, ktoré spoločne urýchľujú proces odstraňovania toxínov. A keďže sa zlepšuje cirkulácia, znižuje sa aj hladina bolesti.

 

 

Ak hľadáte alternatívnu pomoc a relaxačné procedúry navštívte Relax Centrum Plus v Považskej Bystrici. Či už chcete vyskúšať masáž na lôžku Ceragem, zmierniť bolesť stuhnutých svalov a kĺbov alebo vyskúšať Magnetoterapiu, ochotný personál vás zasvätí do procesu jednotlivých terapií.  

Relaxačné centrum nájdete v Považskej Bystrici na ulici Slov. partizánov 14, otvorené je v pracovné dni od 10.00 do 16.00 hod. Volajte na mobil +421 911 350 800 a dohodnite si stretnutie. Prípadne píšte na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

AnKa

 

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať