športové bundy pre ženy

A je to v SUCHU! Ponorte sa do sucha a pohodlia

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Pred sebou máme ešte minimálne dva mesiace, ktoré sa vyznačujú chladným a premenlivým počasím.

Ak sa aj v tomto surovejšom období udržiavate v kondičke behom alebo turistikou bez ohľadu na počasie,  potrebujete vhodné oblečenie pre pohodlie aj bezpečnosť –  potrebujete kvalitnú funkčnú bundu, ktorá vás udrží v suchu, teple a pohodlíčku.

  

Nájsť dokonalú bundu na toto obdobie, ktorá sa prispôsobí počasiu a dopraje vám sústrediť sa na príjemné zážitky, nie je celkom ľahké.

Športové oblečenie Röhnisch ponúka pár skvelých tipov pre vaše outdorové aktivity.

1/ Dámska športová bunda Light Down Jacket od Röhnisch, je vyrobená z kvalitných materiálov s páperovou výplňou, príjemne hreje a ochráni vás pre vetrom aj dažďom. Vďaka svojej ľahkej hmotnosti sa dá jednoducho zbaliť do veľmi malých rozmerov, a takže si ju môžete vziať kdekoľvek so sebou.

2/ Bundy nemusia byť jediným riešením pre pobyt vonku v chladnom počasí.  Možno bude pre vás vhodnejšia vesta, ako napríklad Light Down Vest , ktorá  umožňuje výhodné vrstvenie.

 

3/ Dámska športová bunda Keep Warm Jacket , je bunda s prešívanými panelmi s vetru odolnou podšívkou a mäkkými elastickými panelmi pre úplnú voľnosť pohybu. Vypasovaná, zateplená a prešívaná bunda je správna voľba  pre obľúbené prechádzky v prírode.  

4/ Rain Jacket od Röhnisch vás spoľahlivo ochráni pred dažďom a nepriazňou studeného počasia. Bunda do dažďa je vyrobená z nepremokavého strečového materiálu, ktorý je napriek svojej vysokej nepriepustnosti priedušný, a poskytuje pohodlný pocit pri nosení.    

Športové oblečenie Röhnisch vás inšpiruje k skvelým športovým výkonom a zabezpečí vám nielen dokonalú ochranu, ale aj skvelý pocit pohodlia. Športová elegancia, ktorá je vhodná na športové aktivity aj bežné nosenie.

AnKa