Osobný rozvoj a zdravie ženy

Články, zdravie, rady, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.


 
Trendom nášho života je žiť pre Radosť.

Recept na báječný ŽIVOT je naozaj jednoduchý: kráčať s ľahkosťou a nerobiť si žiadne starosti. Život nás zavedie presne tam, kam chce, aby sme došli.

Lebo tam kde prinášaš úsmev a radosť do života robíš najkrajšiu vec na svete.

RADOSŤ je pocit Slobody

Tajomstvo zdravia a mladosti


SEBAPOZNANIE

Byť sama sebou je najkrajší a zároveň najjednoduchší spôsob sebadôvery. H
ľadaním vlastných hodnôt, silných a slabých stránok objavíme svoje skutočné JA. Cesta sebapoznania sa nikdy nekončí. 

ZDRAVIE

Trendy zdravie je zodpovedný prístup k sebe, svojmu zdraviu, prevencii a k spôsobu akým žijeme. Zdravie je rovnováha mysle, tela a ducha. A tajomstvo zdravia je v celostnej medicíne.

ZDRAVO HRAVO

Kedysi som varila viac z nutnosti, dnes je to o Radosti a zdravom stravovaní. Rada varím jedlá, ktoré sú nielen zdravé, ale aj jednoduché na prípravu.Skrátka Zdravo Hravo.

AKTIVITA

Pohyb je radosť. Robí nás silnejšími a upokojuje našu myseľ. Aktívna žena miluje život. Žije zdravo, trenduje pre radosť, má odhodlanie a výdrž. A netvári sa, že nezáleží na tom, ako vyzerá.
anna-zima2.jpg

Moje TRENDY

Internet je výnimočná vec a on-line svet ma bavíJe mostom, ktorý spája ľudí, inšpiruje ich a vzdeláva. 
Dlhé roky som pracovala v oblasti predškolskej výchovy, potom v podnikateľskej sfére, ale buď sa mi nedarilo alebo som nebola spokojná.  
Život ma napokon priviedol k ľuďom so zdravotným postihnutím, ktorí potrebujú nielen našu pomoc, ale aj uznanie a rešpekt. Rada pracujem tiež s deťmi jednotlivo alebo vo výtnarných krúžkoch a táboroch.
Vytvorila som stránku a BLOG pre všetky aktívne ženy, zameranú na osobný rozvoj, zdravie a aktívny životný štýl. Zdieľam v nich svoje osobné skúsenosti, poznanie,  vedomosti, inšpirácie a trendy, z oblastí zdravia a zdravého životného štýlu.
Na stránke poskytujem priestor zaujímavým a inšpiratívnym projektom a príbehom ľudíktorí dokázali nepriazeň osudu otočiť vo svoj prospech. 
Rada sa učím, poznávam nové veci, veľa čítam, rada cestujem, fotografujem a nadovšetko milujem PRÍRODU, ako nekonečný zdroj inšpirácie a poznania. 
Mojím zámerom je prinášať jednoduchosťradosť a pomoc do života tých, ktorí to potrebujú.

GÉNOVÉ KĽÚČE

Zdroj hlbokého Sebapoznania

Milujem Génové kľúče, knihu od Richard Rudd, ktorá predstavuje univerzálny nástroj sebapoznávania. Obsahuje výživu pre našu myseľ a potrebu pochopiť, zároveň nás však veľmi jasne vedie k hlbšiemu poznaniu a obratu do svojho vnútra. 

Génové kľúče nás vedú do hlbších vrstiev bytia, kde mizne logika aj snaha niečomu porozumieť. Ide o skutočné pochopenie, ktoré nás môže veľmi silne posunúť. 

Kniha  Génové kľúče predstavuje teda univerzálny nástroj sebapoznávania. Obsahuje výživu pre našu myseľ a potrebu pochopiť, zároveň nás však veľmi jasne vedie k hlbšiemu poznaniu a obratu do svojho vnútra. 

Český preklad je výsledkom spolupráce tímu (Markéta Doubravská, Bohumila Kučerová, Jana Mráčková, Veronika Malečková, Petr Lisý, Olga Lejsková a ďalších). 

 Génové kľúče
Milujem KNIHY a Martinus.sk patrí k mojím najoblúbenejším a myslím, že je tiež najčastejšie využívaným internetovým kníhkupectvom na slovenskom trhu.
Je  veľmi spoľahlivý, a určite tam nájdete všetko, po čom túžite a chcete  si zakúpiť. Či už hľadáte knižné novinky, bestsellery alebo odbornú literatúru. 

Osobne, na beletriu som síce nezanevrela, ale nahradila som ju odbornou a náučnou literatúrou, v ktorej hľadám poznanie aj inšpiráciu.

Martinus ponúka aj čoraz viac populárnejšie E- knihy, čiže elektronické knihy, ktoré si dokážeme pohodlne prečítať v počítači, na tablete či mobile.  

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2021 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať