NAŠE PRÍBEHY

SKUTOČNÉ PRÍBEHY OBYČAJNÝCH ŽIEN

TANCOVANIE V DAŽDI

Život nás niekedy doslova prevalcuje, či ohromí tak , že sa nám v prvej chvíli zdá, že to nie je ani možné, toto sa nám predsa nemohlo stať. Snažíme sa opäť postaviť na nohy, znovu chytiť opraty do rúk, pozbierať sily a hľadať riešenie ako, čo najbezpečnejšie prekonať toto obdobie a zvládnuť situáciu.

Neskôr , pri pohľade späť, zistíme, že  všetky tie malé aj veľké drámy nás vlastne posunuli vpred, naučili nás stáť na rovných nohách a možno aj zmeniť spôsob akým žijeme.

A o tom to zrejme je - naučiť sa prijať život taký, aký je - dobrý aj zlý, nezľaknúť sa prekážok, prijať prehry a tešiť sa z výhier, ale aj z drobných vecí. 

"Život nie je čakanie, kedy búrka prejde… Je o tom, naučiť sa tancovať v daždi" — Vivian Greene

Možno je váš osobný príbeh zaujímavý alebo dokonca niečím výnimočný, podeľte sa oň, nech sa stane inšpiráciou, ktorá pomôže zmeniť život druhým ženám. 

 

 

KÝM JE ŽIVOT JE AJ NÁDEJ

Mala 42 rokov, keď zistila, že trpí veľmi závážnym ochorením - Sclerosis multiplex (SM), ktoré sa dodnes nedá vyliečiť.

Dnes Jarka Valčeková úspešne vedie združenie NÁDEJ a zároveň  je organizátorkou už štvrtého ročníka projektu  Od Tatier k Dunaju, na ktorej bicyklujú pacienti spoločne so zdravými podporovateľmi.

Príbeh Silnej Ženy plnej Energie a Nádeje. 
 

 
zdravo-hravo

ZMENA JE ŽIVOT

Každá zmena v živote môže byť podanou rukou ku splneniu si sna. 

PRÍBEH Lidky Hoffmanovej, ktorá tvorí SRDCOM a ponúka svet radosti zdravých domácich a prírodných produktov. Má krásny životný zámer, s ktorým sa aj ja stotožňujem.

Píše články, delí sa o rady a recepty v blogu ZDRAVO HRAVO.
 
zdravo-hravo

MEDAILISTKA MARIKA

Život sa jej obrátil v jedinom okamihu.  Po autonehode je od 16 rokov na vozíku, nenarieka, ale žije naplno. Očarí vás úsmevom a zaujme svojou odvahou.

Zaujal ma nielen jej príbeh, ale hlavne odvaha s akou sa postavila voči osudu. A zaujal ma jej úsmev. Obdarí ním každého koho stretne.
Aj vás...


Celý príbeh si prečítate TU
 
medailistka-marika300x300.jpg

BABIČKA

Tento príbeh som zažila uprostred horúceho leta. Veľmi si vážim starých ľudí, ale stretnúť trpezlivú, milú a usmievavú starenku je trochu zriedkavé. 

Väčšina starých ľudí, je zatrpklá alebo ubolená. Táto stará žena doslova žiarila, posedieť si v jej prítomnosti bol skutočne príjemný zážitok.

Poznáte podobnú ?
 
babicka

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu, športové oblečenie pre ženy.  

 

 

©2018 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať