Fresh Cream Rich - Krém na tvár pre suchú a citlivú pleť

Krém s bohatou textúrou upokojuje, vyživuje a posilňuje suchú pokožku a intenzívne jej dodáva rastlinné oleje. Zmierňuje napatie a podráždenie. Ochranný film ostáva na pleti celý deň a znižuje odparovanie vlastnej vlhkosti pokožky.
Vybrané zložky: makadamový olej, kokosový olej, olej z hroznových jadierok, olej z Tamanu, extrakt z čiernej bazy, olej z rakytníka, extrakt z rozmarínu...
Olej z Tamanu má regeneračný účinok na bunky a bylinný koktail z čiernej bazy,rakytníka a rozmarínu má antioxidačný účinok a stimuluje unavené bunky.
Naneste ráno aj večer na tvár a dekolt a jemne rozotrite.

Obsah balenia: 50 ml
Cena: 50,60 €

 

Objednať

Fresh Cream Medium - Krém na tvár pre normálnu a zmiešanú pleť

Inteligentné zloženie posilňuje prirodzenú funkciu pokožky. Pleť sa stáva pružnejšou a zanecháva si svoju prirodzenú rovnováhu. Výsledkom je jemná, hladká a zdravo vyzerajúca pleť.

Vybrané zložky: extrakt z púčikov čerešní, broskýň a hrozna, pupalkový olej, makadamový olej, extrakt z olivových listov a olív,malinový olej, šalviový olej...

Brezový cukor a voda z oranžového ovocia poskytujú dlhodobú hydratáciu. Extrakt z hroznových šupiek,z broskýň a olej z malinových semien chránia bunky pred negatívnymi vplyvmi prostredia. Olej z makadamových orechov zabraňuje vysychaniu a posobí hydratačne.

Naneste ráno a večer na tvár a dekolt a jemne rozotrite z do úplneho vstrebania.

Obsah balenia: 50 ml
Cena: 45,20€

Objednať

Fresh Cream Light - Krém na tvár pre mastnú pleť

Cream Light bol vytvorený špeciálne pre pokožku náchylnú na lesk a nečistotu. Vyčistí pleť a zabezpečí rovnomerný vzhľad pokožky.

Vybrané zložky: čerstvá šťava z aloe vera, extrakt z čiernej bazy, extrakt z bukových kvetov, extrakt z čerešňových pukov....

Tieto zložky majú antioxidačný a upokojujúci účinok,sú bohaté na bielkoviny, vitamíny,minerály a stopové prvky.

Naneste ráno a večer na tvár a dekolt, jemne rozotrite do pokožky.

Obsah balenia: 50 ml
Cena: 41,10 €

Objednať

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2020 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať