Zdravo Hravo

Zdravo Hravo

Každá zmena v živote môže byť podanou rukou ku splneniu si sna. Blog venovaný tvorbe Ľudmile Hoffmanovej, ktorá tvorí SRDCOM a ponúka svet radosti zdravých domácich a prírodných produktov. krásny životný zámer, s ktorým sa aj ja stotožňujem.

O sebe nám napísala: 

Mám 56 rokov a neustálu radosť zo života.  Tá ma neopustila ani po oznámení o prepustení z top manažérskej pozície po odpracovaných 27 rokov jednej spoločnosti,  so slovami: "Ty si taký dobrý človek a dobrí ľudia na to doplácajú".

Nechcem polemizovať o tom či dobrým človekom som alebo nie,ale zastávam názor, že byť tzv. dobrým je normálne . Pod slovom dobrý chápem byť sám sebou, to "sám sebou" hľadať a nebáť sa toho a nebáť sa všeobecne,mať rád sám seba čo je prirodzene zdravou živnou pôdou pre mať rád ľudí, prírodu,Zem, mať rád to, čo robím,jednoducho mať rád...

Rozhodla som sa spomínanú udalosť prijať tiež s radosťou, ako možnosť v pokračovaní na životnej ceste ďaĺším začiatkom a to v činnostiach, ktoré obzvlášť milujem,tvorivé dielne kváskového pečenia, vegetariánskeho lacného varenia, písania do miestneho periodika v okienku "Zdravo,nemusí byť draho" a samozrejme v činnosti, ktorú tiež milujem, pletenie a háčkovanie.

Snáď nie som príliš trúfala, ale mám aj zámer svojim príkladom pomôcť ľuďom, ktorí sa dostali do situácie, v ktorej som sa ocitla ja a odovzdať zo seba aspoň kúsok, aspoň trošku z radosti z každého dňa a výziev,ktoré život prináša.

Ľudmila Hofmanová

 

 
 

Date

13. december 2017

Tags

Príbehy

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu, športové oblečenie pre ženy.  

 

 

©2018 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať