LIFEWAVE náplaste

LIFEWAVE náplaste

LIFEWAVE je cesta k Zdraviu, telesnej Pohode a Radosti

Keď starneme, schopnosť našich kmeňových buniek liečiť naše telo klesá. Predstavte si, keby sme mohli aktivovať naše kmeňové bunky a resetovať ich na mladšie a zdravšie.

To by bolo liečenie úplne neinvazívnym, bezpečným a nákladovo efektívnym spôsobom.  

Lifewave non-transdermálne fototerapeutické akupunktúrne náplaste predstavujú v tomto smere skutočne  výnimočný, úplne neinvazívny, bezpečný a nákladovo efektívny spôsob aktivácie samoregeneračných mechanizmov tela, ktorý na trhu nemá obdobu.

Ide o jedinečnú kombináciu tradičných poznatkov o energetických drahách v tele, ktoré poznáme napr. z klasickej čínskej medicíny a najmodernejšej technológie liečby a terapie svetlom na princípe tzv. biofotónov.

Biofotónové náplaste LifeWave a Akupunktúra spolu úzko súvisia, nakoľko s náplasťami LifeWave na akupunktúrnych bodoch možno dosiahnuť terapeutické výsledky rýchlejšie a čo je dôležité, ľahko si ich dokážete aplikovať sami doma.

Ako to funguje? 

Registrujem sa ako partner a objednávam ZA ZĽAVNENÉ CENY.

Chcem objednávať za bežné maloobchodné ceny BEZ ZĽAVY. 

Náplaste Lifewave

 

 

Date

08. máj 2020

Tags

Zdravie

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať

Zdieľať < /a>
(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sk_SK/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));