Bohatstvo a Prosperita

Bohatstvo a Prosperita

Rozdiel medzi bohatstvom a prosperitou.

To ako si predstavujeme bohatstvo, je vlastne len hromadenie peňazí a majetku z hlbokého strachu a neistoty v živote. Pod bohatstvom si predstavujeme, niečo ako „ Keď budem mať dosť, potom môžem robiť to, čo naozaj chcem." Je to spôsob myslenia, ktoré odsúva naše šťastie niekam do budúcnosti, miesto toho by sa prejavilo Tu a Teraz.

Prosperita na druhej strane, je prúd, ktorý je založený na večných zákonoch dávania a prijímania. Prosperovať, znamená potrebu neustáleho dávania, a z toho vyplývajúceho neustáleho prijímania. Príroda sa desí prázdnoty. Preto čím viac dávame, tým viac budeme prijímať. Z tohto pohľadu neexistuje nič prirodzenejšie ako HOJNOSŤ.

Prosperita sa pozerá na život ako na pretkané kvantové pole, kde je všetko prepojené a kde je nemožné oddeliť jedno do druhého.

To znamená, že ak sú naše financie zdravé, ale naše vzťahy nie sú, nie sme prosperujúci. Prosperita sa musí dotknúť každej úrovni nášho života – musí sa dotýkať nášho milostného života, našich priateľov, rodičov aj našich deti. 

Celý článok

Date

17. december 2017

Tags

Sebarozvoj

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2020 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať