Tajomstvo MLADOSTI

Zdravá, mladistvá a žiarivá PLEŤ 

Hľadanie elixíru mladosti je staré ako ľudstvo samé. Firme LPGN sa to ale podarilo. Vyvinula produkt Laminine a novinku špeciálne patentom chránené sérum, ktoré bez nadsázky má efekt botoxu-bez botoxu

Absolútne TOP najlepšie bio sérum na pleť, ktoré zatiaľ nemá  vo svete konkurenciu.

Obsahuje extrakt z oplodneného vajíčka s LOX (Lysyl Oxidase) enzýmom. Je to jediný výrobok, v ktorom sa LOX enzýmy vyskytujú.

Tieto enzýmy pomáhajú spojiť malé kolagénové vlákna do dlhších a silnejších vlákien  a vytvárajú tak mladistvú a žiarivú pleť.

Bio sérum pôsobí na bunečnej úrovni a tým zaručuje zdravšiu a mladšiu pokožku.

Každá pleť má svoj vlastný vek a nemusí byť v jednote s tým našim. Niekto vyzerá mladšie, iný staršie na svoj vek. Príčinou sú mnohé faktory, ale hlavným dôvodom starnutia pleti je ubúdanie kolagénu, ku ktorému dochádza s rastúcim vekom.

Keď sme mladé, naše telo má dostatok kolagénu na udržanie pružnej a pevnej pokožky, no s pribúdajúcim vekom stráca schopnosť vytvárať dostatok tohto stabilného proteínu. K úpadku tvorby kolagénu dochádza pritom už vo veku 25 rokov!

Vplyvy okolitého životného prostredia, ako sú slnko alebo znečistený vzduch môžu spôsobiť ešte rýchlejšie zastavenie tvorby kolagénu.  

Lamiderm Apex je špeciálne patentom chránené sérum, ktoré bez nadsázky má efekt botoxu-bez botoxu

Date

13. december 2017

Tags

Tajomstvo mladosti

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2019 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať