LAMININE

tajomstvo-mladosti-zdravia-1200x531.jpg

Tajomstvo zdravia LAMININE®

Laminine® predstavuje niečo, ako skutočný zázrak, o ktorý sa s vami rada podelím. Ale ak si myslíte, že tento zázrak sa  uskutoční na počkanie alebo za tri dni, tak nie ste na správnom mieste.

Ide o oficiálny doplnok výživy pod názvom Laminine®, ktorý je v našich zemepisných končinách stále takmer novinkou, avšak v zahraničí sú jej pripisované tisíce neskutočných uzdravení, tie najvážnejšie choroby nevynímajúc.

Čím je výrobok Laminine® iný a jedinečný?

Prípravok Laminine® nie je liek, ale vysoko výživný preparát typu „všetko v jednom“. Laminine® môže byť podávaný bez ohľadu na poruchy, deťom aj dospelým.

Obsahuje tzv. Fibroblastový rastový faktor prítomný u človeka len v jeho pupočníkovej krvi alebo v materskom mlieku. Tzv. FGFje zodpovedný za rýchly rast novorodenca, jeho schopnosť nasávať obrovské kvantum podnetov a poznatkov z okolia, v neposlednom rade za jeho rýchlu a masívnu regeneráciu.

FGF teda preprogramuje dospelé kmeňové bunky a aminokyseliny tak, aby prenikli do najpotrebnejších oblastí tela. Potom je ich poslaním opraviť a regenerovať bunky a tkanivá na miestach kde v tele sú.

KMEŇOVÉ BUNKY

LAMININE® a jeho PRODUKTY

Každá jedna Laminine kapsula obsahuje 629 miligramov  OPT9 formule: kombinácia aminokyselín, oligo-glykopeptidov, mikronutrienty prítomné v inkubovanom slepačom vajci, naviac obohatané o dôležité živiny z morských a rastlinných zložiek.

Názov výrobku bol vynájdený na počesť laminine - látky obsiahnuté v tele každého z nás v bunkách, čo doslova drži naše telo pohromade.

Preto mu často hovoríme aj LEPIDLO.

Laminine® ORIGINAL

Slúži na správne fungovanie nášho tela, aby sa správne a v krátkom čase obnovili bunky, ktoré sú za tento proces zodpovedné.
Unikátny prípravok na aktiváciu  poškodených alebo zdegenerovaných buniek kmeňových buniek a regenerácia poškodených tkanív.

Každá jedna Laminine kapsula obsahuje 629 miligramov  OPT9 formule: kombinácia aminokyselín, oligo-glykopeptidov, mikronutrienty prítomné v inkubovanom slepačom vajci, naviac obohatané o dôležité živiny z morských a rastlinných zložiek.

Laminine – názov je odvodený od látky v bunkách v tele každého , ktorá doslova drží naše telo pohromade.   
V kombinácii s Lamiderm® Apex Biosérum dosiahnete dokonalú regeneráciu zvnútra i zvonku.

M0C : 43 EUR

laminine-digestive-700x700.png

Laminine® DIGESTIVE

Na zdravý tráviaci trakt a v tom, aby sa nám všetky potrebné látky dostali do tela a boli maximálne využité.

Komplexná zmes enzýmov na dokonalé natrávenie potravy , vstrebávania živín a bezchybnú črevnú mikroflóru.

Zlepšuje fungovanie rovnováhy baktérií v hrubom čreve, aby boli zdravé a dobre fungujúce.
Reguluje kyslosť v žalúdku, prispieva k odstráneniu nesprávneho trávenia a nadúvania.
Povzbudzuje správne trávenie potravy a vstrebávanie živín z bielkovín, sacharidov, tukov a cukrov

M0C : 38 EUR

laminine-imunine-700x700.png

Laminine® IMUNINE

Slúži na posilnenie imunitného systému . Ak sa chceme vyhnúť baktériám, vírusom, parazitom a iným škodcom pomôže nám práve tento produkt.

Vysoko kvalitný komplex pozostávajúci z polysacharidov odvodených z rastlín a húb  vytvorený na podporu imunitného systému a boj s mikrobiálnou infekciou.

Zlepšuje prvú líniu obrany proti patogénom imunitného systému a dodáva telu potrebné nástroje na boj proti cudzím organizmom a baktériam.

To posilňuje imunitný systém a zlepšuje imunitnú reakciu na vírusy a infekcií

Až do 24 hodín, podporuje imunitný systém

M0C : 43 EUR

laminine-omega-700x700.png

Laminine® OMEGA

Slúži na zdravý a funkčný cievny systém.  Aby sme dostali do tela okrem dôležitých látok aj dostatok kyslíka.

Podpora kardiovaskulárneho zdravia, vitality, cievnej viskozity, boja proti zápalom, znižovania nezdravého cholesterolu.

Lepšia signalizácia v celom organizme, ohybnejšie tepny a krvné cievy, zvýšenie agility. Vyváženie hladiny cholesterolu s predĺženým uvoľňovaním a dlhodobý efekt.
Môže Vám pomôcť k zdravému kardiovaskulárnemu systému so zdravým krvným obehom, ktorý zaistí optimálny prietok krvi do mozgu a ďalších orgánov

Keď sa užíva v spolu s Laminine , účinky Laminine OMEGA +++ sú lepšie.

M0C : 43 EUR

Fibroblastový rastový faktor je vlastne „signálny proteín“, ktorý dokáže re-konfigurovať mozgové bunky a zadať signál, kde a čo má byť opravené v tele človeka, zároveň ingrediencie v Laminine k regenerácii potrebné živiny dokonca dodajú. FGF sa časom ( v pubertálnom veku) u človeka plne vyčerpá, až začne plne chýbať a nám neostáva nič iné ako dopĺňať si na svoju vlastnú opravu živiny a látky zvonka, teda zo stravy.

Myslím si, že kvalitu dnešnej stravy nemusíme komentovať. Je prinajmenšom nekvalitná, až kontaminovaná. Telo teda postupne stráca svoju schopnosť plnej regenerácie, starneme, prichádza nezvratný koniec…

Kompletný aminokyselinový profil obsiahnutý v Laminine® je nastavený tak, aby bol nápomocný nielen pri oprave tkanív ale aj ponúkal aj detoxikačné, antioxidačné kapacity. 

Produkty Laminine® nájdete na eshop.trendprezeny.sk

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2020 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať