Liečba, ktorá Pomáha a vracia Radosť do Života

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ak sa rozhodnete navštíviť Relax Centrum Plus v Považskej Bystrici , ocitnete sa v príjemnom prostredí  nových technológií na riešenie mnohých zdravotných problémov a bolesti.

V relaxačnom centre sa využívajú jedinečné technológie a terapie : prístroje Ceragem V3,  magnetoterapia Biomag, masážne kreslo Rubinetto , AVS terapia, Oxygenoterapia a reflexná masáž chodidiel.

Z nich najzaujímavejšie najúčinnejšie sú prístroje Ceragem V3 a magnetoterapia Biomag.

CERAGEM V3 – liečba šitá na mieru

Unikátny masážny prístroj, ktorý dokáže načítať dĺžku a zakrivenie chrbtice tak, aby zvolený program prebiehal individuálne podľa dĺžky a zakrivenia chrbtice každého užívateľa. Tým sa docieli jedinečná terapia na mieru.

Poskytuje dokonale prispôsobenú masáž, uvoľňujúcu svaly, zmierňuje bolestivú artritídu a zároveň zlepšuje krvný obeh a cirkuláciu životnej energie Qi.

Ceragem V3 kombinuje tlakovú masáž pomocou valcov s infračerveným (IR) teplom na podporu uzdravenia a zlepšenie celkového zdravia. Valce vyrobené z nefritu prirodzene stimulujú obeh, zatiaľ čo infračervené žiarenie zahrieva telo, aby sa stimulovali krvné cievy.

Ako to funguje?

Ľahnete si oblečený do unikátneho termálneho masážneho lôžka . Nefritové valce budú vytvárať mierny tlak a masírovať vám chrbát od spodiny lebečnej až po spodnú časť chrbtice. Kým budú valce pracovať , infračervené teplo otvorí vaše kapilárne krvné cievy, takže masážne valce môžu výraznejšie pôsobiť na oblasť krku, bedrovej chrbtice, hrudníku a sakrálnej oblasti panvy.

5 P v jednom prístroji

Lôžko Ceragem V3 kombinuje v jednom „tréningu“  5 liečebných Praktík: Chiropraktiku, Masáž, Akupresúru, Termálnu terapiu a Moxovanie (termopunktúra).

K liečbe výrazne pomáha aj JADEIT , z ktorého sú vyrobené projektory v CERAGEM masážnom lôžku. Pomocou jadeitu sa stimuluje Qi teda životná energia v ľudskom tele.

Liečebné účinky a benefity pre vaše zdravie

Ceragem V3 lieči a pomáha pri:

Magnetoterapia  - rieši mnohé bolesti

Regeneračné a liečebné účinky magnetického poľa sú ľudom známe viac ako 2 000 rokov. Primitívna magnetoterapia bola používaná už pred niekoľko sto rokmi na európskom i africkom kontinente.

Naši predkovia poznali účinky magnetického poľa tvoreného jediným prirodzeným magnetom - minerálom, ktorým je magnetovec Fe3O4).

Dnes je v odborných kruhoch pokladaná za jednu z najbezpečnejších a najúčinnejších fyzikálnych liečebných metód a býva často nazývaná "liečebnou metódou 21. storočia".

Magnetoterapia spočíva v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. Jedná sa teda o fyzikálnu terapiu, pri ktorej je generované veľkoplošné pulzné magnetické pole nízkej frekvencie.

Použitie prístrojov magnetoterapie radu Biomag predstavuje prírodnú, vedecky overenú metódu na udržanie dobrého zdravotného stavu človeka, tlmí bolesti, podporuje látkovú výmenu, zlepšuje imunitný systém a regeneračnú schopnosť organizmu.

Liečebné účinky – šesť základných liečebných efektov magnetoterapie

Magnetoterapia lieči a pomáha pri:

PLUS pre vás a vašich blízkych

Centrum poskytuje: zaujímavé zľavy pri kúpe permanentky, unikátnu KOMPLETKU, cenovo výhodné balíčky, darčekové poukazy a dôchodcom a ZŤP poskytujeme zľavu 10%.

Všetci si zaslúžime zdravie, život bez bolesti a návrat radosti do nášho života. Vyskúšajte terapie, ktoré vám to umožnia.

Relaxačné centrum nájdete v Považskej Bystrici na ulici Slov. partizánov 14, otvorené je v pracovné dni od 10.00 do 16.00 hod. Kontakt: Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Mobil: 0911 350 800  

AnKa