Náplaste Life Wave. Vaša cesta k Zdraviu a Pohode

Vytlačiť

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Náplaste LifeWave sú novou technológiou na zlepšenie zdravia, poskytujúce dynamické účinky proti starnutiu. Dosahuje sa to tým, že náplaste pracujú v súlade s vaším telom a nie proti nemu .Je to vaša cesta k zdraviu, telesnej pohode a radosti.   

Určite si pamätáte pocit, keď ste boli mladí, vitálni a bez bolesti. LifeWave je spôsob, akým sa tak môžete cítiť teraz aj počas ďalšieho života.

ČO SÚ LIFEAVE NÁPLASTE?

Náplaste LifeWave sú 3,5 cm široké náplasti, ktoré sú založené na patentovanej biofotonovej technológii a slúžia na holistickú terapiu celého človeka.

Terapia biofotónovými náplasťami LifeWave spája výhody tradičnej akupunktúry a modernej svetelnej terapie.

Nepoužívajú sa ihly, ako je to pri klasickej akupunktúre, ale špeciálne biofotonové náplaste, ktoré terapeutickým dráždením akupunktúrnych bodov uvoľňujú blokády v energetických dráhach tela (meridiánoch) a tým zmierňujú symptómy.

Ako to môže fungovať? Medzi dve fólie je zatavené puzdro, ktoré je naplnené tekutinou, ktorá obsahuje aminokyseliny alebo polysacharidy. Počas procesu sušenia kryštalizujú tieto substancie a pôsobia ako malé zrkadielka, ktoré odrážajú biofotóny, ktoré vyžaruje každá bunka, znova späť na bunky. Za tento objav, že bunky vysielajú biofotóny, a že prostredníctvom nich aj komunikujú medzi sebou, dostal Sr. Fritz Popp Nobelovú cenu.

Biofotónové náplaste LifeWave môže okamžite použiť ktokoľvek. Ľahko sa používajú, nemajú žiadne vedľajšie účinky a účinok je cítiť rýchlo.

ÚČINKY

Fototerapeutické náplaste LifeWave obnovujú tok energie v postihnutých tkanivách a meridiánoch, sú pohodlné a majú jednoduché použitie (lepia sa na akupunktúrne body podľa TČM).   

Ich účinkom je viac energie, lepší spánok, znížený stres, ostrejšie duševné sústredenie a celkový pocit mladistvej vitality. Náplaste sú absolútne bez toxínov neobsahujú žiadne drogy, chemikálie ani stimulanty.  

Dôležité kroky pre účinný proces detoxikácie. 

Pred nalepením náplasti treba VŽDY vypiť 2dcl čistej vody. V období lepenia sa odporúča zvýšiť denný príjem čistej vody a konzumovať ľahkú a zdravú stravu. Alkoholické nápoje je lepšie obmedziť. 

Náplasť sa aktivuje nalepením na akupunktúrne body podľa protokolov lepenia, ktoré vám zašlem na váš e-mail. Priamo na internete existuje množstvo videí  s návodom na lepenie. Je to úplne jednoduché a zvládne to každý užívateľ. Náplasť si necháte nalepenú na príslušnom bode 12 hod, napr. od 8:00 do 20:00 hod.

Náplaste sa nesmú strihať, ale môžete sa v nich kúpať. Ak chcete mať istotu prelepte si ich leukoplastom, ja som s nimi bežne chodila na kúpalisko a nikdy sa mi neodlepili.

Dôležité:

Počas detoxu sa môže prechodne zhoršiť bolesť a zvýšiť potreba spánku. Rovnako ľudia, ktorí majú nesprávny životný štýl, môžu pociťovať v prvé dni únavu. Nápasti Glutathion, Energy Enhancer a X39 u citlivých jedincov nedávať na noc, mohlo by im to zhoršiť spánok.

Ak sa objavia detoxikačné príznaky, treba náplasť odlepiť a počkať 1 - 2 dni, zvýšiť príjem tekutín, stav sa potom sa to upraví.

 

Štartovacie Trio na regeneráciu a očistu celého tela

 

 

  

Súprava Y-Age obsahuje náplaste Y-Age Aeon, Y-Age Glutatión a Y-Age Karnosine

Trio anti-aging náplastí je dobrý štart a jednoduchý spôsob ako si overiť ich účinnosť, zlepšiť celkové zdravie, detoxikovať telo, odbúrať stres a zápaly, zvýšiť výkonnosť a znížiť vrásky. Trio je aj cenovo výhodné. 

Balíček každej z náplasti obsahuje 30ks náplastí, ktoré sa striedavo lepia každý deň podľa protokolu lepenia.

Osobná skúsenosť

S touto súpravou Lifewave náplastí som začala v roku 2019 a užívam ich s prestávkami dodnes. Poradil mi to Ferko Nagy, ktorého rady neraz pomohli mne aj mojim známym.

Začínala som  s detoxom TRIO, ktoré som testovala a lepila 2x do roka, na jar a jeseň. Je to účinné a ekonomické balenie, ktoré vydrží 3 - 4 mesiace. 

Za seba môžem garantovať pozitívne účinky, ako: lepší spánok, pohoda, zvýšenie výkonnosti, sily a energie, lepšie trávenie, úbytok na váhe.

Momentálne testujem už tretí mesiac najúčinnejšiu náplasť X39. Aktivuje kmeňové bunky, redukuje zápaly, regeneruje po tréningu, zlepšuje vitalitu, spánok, pleť, a je účinná aj proti bolesti a na rýchle hojenie rán (k tejto náplasti sa vrátim v ďalšom článku). 

Neviem, čo viac povedať, azda len to, že sa cítim zdravo, mám kondičku akú som nemala ani v 30-tke. Nemám problém ani s dvoj-fázovým denným tréningom, energie mám po celý rok dostatok, jednoducho musím sa hýbať každý deň. V pohybe je zdroj mojej Energie. Náplaste sú dobré aj na rany a modriny, ktorým sa na horách celkom nevyhnem. Po nalepení napr. náplaste Carnosine na opuchnuté a boľavé miesto po výrone a pod. je za pár hodín pokoj, bolesť, opuch aj modrina zmiznú .

Bradavica mi po nalepení náplaste Glutathion zmizla z večere do rána, jednoducho ostala po odlepení na náplasti.  

Pred tromi rokmi som začala s vysoko-horskou turistikou, zvládam aj náročné celodenné túry, v lete aj v zime a denne prejdem min. 15 000 krokov. Snažím sa žiť zdravšie a viac počúvať svoje telo, aby dostalo to, čo potrebuje. 

Zdravie je naša vlastná zodpovednosť, nechať ho len na lekárov je krátkozraké a často neúčinné. 

 

 

ÚČINKY systému Y-Age

  1. protizápalový efekt, antioxidačný, priaznivý vplyv na vegetatívny systém
  2. anti – aging efekt spomalenie starnutia buniek vo všetkých orgánoch, nárast vitality
  3. zlepšenie pamäti, koncentrácie 

Náplaste je potrebné lepiť podľa protokolu minimálne 3 týždne AEON, GLUTATHIONE, CARNOSINE, - denne striedať. Každé balenie obsahuje 30 ks, čiže táto trio-kombinácia vám vydrží tri mesiace. 

 

 

Y – age Carnosine

Karnozín je telu vlastný antioxidant, vyskytuje sa v tele od narodenia a jeho produkcia sa s pribúdajúcim vekom znižuje. Okolo 45.roku života jeho produkcia sa prudko znižuje 

Účinky náplaste Carnosine :

eso v boji proti starnutiu

zvýšenie výkonnosti (potvrdené klinickými štúdiami)

ochrana ciev a srdca

omladenie kože - redukcia vrások a celulitídy

pomáhajú pri artritíde, žalúdočných vredoch, myopatii (ochorenie svalstva)

urýchľujú hojenie rán a opravu spojivového tkaniva

koncentrácia a krátkodobá pamäť, Alzheimerova choroba

zlepšujú silu, výkonnosť a ohybnosť

pôsobia priaznivo pri ochrane pokožky a proti prejavom starnutia

 

Y – Age Glutathion

Glutatión je prírodná látka, ktorá sa od prírody nachádza v ľudskom tele. Ako starneme, znižuje sa hladina glutatiónu v našom tele, čo si vyžaduje jeho doplňovanie. Glutatión je hlavným antioxidantom a hrá dôležitú úlohu pre naše zdravie.

Y - age Glutathione je veľmi účinný,  detoxikuje telo prirodzeným spôsobom, posilňuje imunitný systém a dokáže posunúť ručičku na hodinách starnutia späť vďaka jeho vysoko účinným anti- agingovým vlastnostiam. Skutočne veľa ľudí uviedlo, že ich koža už po niekoľkých dňoch používania náplastí vyzerala oveľa lepšie.

 

Účinky náplaste Glutathion:

najsilnejší antioxidant v našom tele

detoxikuje ťažké kovy a karcinogény, odvodňuje

pomáha s kožnými problémami, svrbenie ( psoriáza ), bradavice, starecké škvrny, akné

pomáha pre reumatických ochoreniach, regenerácii a dorastení chrupavky (koleno)

regeneruje imunitný systém

má schopnosť predĺžiť život

pomáha vylúčiť nahromadené toxíny

prispieva k zníženiu vrások

zlepšuje metabolizmus každej bunky a tým i stav organizmu ako celku

 

Y – Age Aeon

Náplasť Y-Age Aeon je unikátny, jediný produkt svojho druhu, ktorý nebol nikdy predtým k dispozícii. V klinickom výskume vykonávanom spoločnosťou Lifewave bolo zistené, že Aeon má tieto nasledujúce výhody:

Účinky náplaste Aeon = Život (slovo má grécky pôvod):

najlepší doplnok proti starnutiu na svete

edukácia stresu (potvrdené klinickými štúdiami)

redukcia zápalových procesov v tele (potvrdené klinickými štúdiami)

protizápalový efekt 

podporuje relaxáciu

prispieva k zníženiu jemných vrások

Klinická štúdia ukázala, vyváženie autonómneho nervového systému v priebehu iba 10 minút od nalepenia náplaste. Jedná sa o výsledok v kľude, v bezstresovom stave.

Tip na bolesť : Zníženie zápalu v tele tiež pomáha znižovať bolesť. Pre maximálnu úľavu od bolesti skúste použiť IceWave s Y-Age Aeon – mnohí ľudia prisahajú na tento prístup.

Tento nový revolučný produkt bol vytvorený preto, aby podporil "anti-stresovú reakciu v ľudskom tele. Nižšia úroveň stresu preukázateľne pôsobí proti predčasnému starnutiu. Náplasť Y –Age Aeon sa nalepí na akupunktúrne body, ktoré sú známe tým, že stimulujú imunitný systém v takej miere, aby ste mohli dostať maximálny úžitok z tohto produktu.

Záver

Moje testovanie a skúsenosti s náplasťami, ako aj pozitívna spätná väzba tých, ktorým som LifeWave náplaste odporučila, ma presvedčili o ich význame a účinnosti. Preto ich zdieľam aj touto formou. Mojím zámerom je pomôcť a inšpirovať tých, ktorých trápia akútne a chronické choroby, aby skúsili niečo nové.

Krása tohto konkrétneho modelu spočíva v tom, že sa nemusíte pripájať do žiadneho programu, či systému, aby ste si mohli užiť produkty LifeWave – môžete si ich jednoducho objednať za maloobchodnú cenu.

Klik sem (ceny sú bez DPH): 

Rovnako tak, si ich môžete zakúpiť registráciou a objednaním výhodného balíčka za veľkoobchodnú cenu, čo vás taktiež k ničomu nezaväzuje a produkty kúpite podstatne lacnejšie. 

Klik sem (ceny sú bez DPH)

Pre viac informácii ma môžete kontaktovať alebo mrknite aj LifeWave Slovakia 

S láskou 

Annka

 
 
Tags: , ,