LIFEWAVE

Revolúcia pre vaše zdravie a vitalitu
naplaste-600x283.jpg

POSLANIE LIFEWAVE

Prostredníctvom wellness produktov, ktoré využívajú prirodzenú energiu a odolnosť tela, pomáhať ľuďom cítiť sa lepšie, vyzerať mladšie a viesť radostnejší život

lifewave-1100x408.jpg
Lifewave non-transdermálne fototerapeutické akupunktúrne náplaste predstavujú v tomto smere skutočne  výnimočný, úplne neinvazívny, bezpečný a nákladovo efektívny spôsob aktivácie samoregeneračných mechanizmov tela, ktorý na trhu nemá obdobu.

Ide o jedinečnú kombináciu tradičných poznatkov o energetických drahách v tele, ktoré poznáme napr. z klasickej čínskej medicíny a najmodernejšej technológie liečby a terapie svetlom na princípe tzv. biofotónov. Preto im hovoríme Akupunktúra bez ihiel.

Ako to funguje? 

Náplaste obsahujú patentované tekutinu, ktorej obsahom sú primárne stabilizovaný kyslík, rôzne polysacharidy a aminokyseliny.

Sušiacim procesom sa daná zmes v náplastí  kryštalizuje, tvoriac tak akési zrkadlo z nanokryštálov schopných telom vyžarované teplo a svetlo (biofotóny) zachytiť, premeniť na koherentnú svetelnú  frekvenciu, ktorú následne odráža ako lúč s istou vlnovou dĺžkou späť na pokožku a nervové zakončenia.

Tým sa stimulujú špeciálne energetické-akupunktúrne body, ktoré tak navodzujú pozitívne energo-informačné a tým aj fyzické  zmeny v našom organizme.
Biofotónové akupunktúrne náplaste Lifewave  stimulujú a zefektívňujú primárne telu vlastné mechanizmy, tým zabezpečujúc tú najúčinnejšiu pomoc bez vedľajších účinkov.
Ľahko sa aplikujú i laikmi, sú komfortné, majú neobyčajne rýchly nástup účinku, naviac oproti rôznym iným (hlavne fytoterapeutickým = bylinným) prístupom sa oveľa ľahšie "šije" ich používanie na mieru pre konkrétneho človeka.
Dokonca oproti klasickej akupunktúre ihlami môže "svetelná" stimulácia akupunktúrnych bodov dosahovať dlhodobejší a stabilnejší  účinok.

Pozrite si, krátke inštruktážne video o terapii svetlom vďaka akupunktúrnym náplastiam LIFEWAVE 

LifeWAVE video Phototherapy


Predpoklad dobrého zdravia vo vysokom veku je v   kombinácii viacerých faktorov a premenných:


Dostatočná detoxikačná kapacita organizmu
Schopnosť tela sa rýchlo zotaviť
Primeraný manažment 
Adaptácia na stres
Kapacita opravovať poškodenia v organizme
Adekvátna schopnosť adresovať vnútorné "hrdzavenie", teda oxidáciu
Emocionálna a mentálna stabilita a odolnosť 

Toto sú kľúčové parametre pre zdravie a dlhovekosť

Produktový mix spoločnosti Lifewave ako jednej z mála firiem na trhu pokrýva všetky tieto oblasti! 

Akupunktúrne náplaste si nepochybne obľúbia, jednak zdraviachtiví jedinci, ktorí preberajú svoju zodpovednosť za svoj zdravotný stav, ako aj terapeuti a lekári nového milénia túžiaci prinášať svojim pacientom  tie najlepšie možné riešenia na návrat k zdraviu, sile a vitalite.Produkty LIFEWAVE
Objednávať  unikátne produkty LifeWave je možné dvomi spôsobmi. Buď ako Zákazník za maloobchodné ceny alebo výhodnejšie ako registrovaný Partner za veľkoobchodné/partnerské ceny. 
Registrácia vás nezaväzuje k pravidelnému odberu. Za registráciu zaplatíte jednorazovo 28,80 € a môžete si kedykoľvek v budúcnosti objednať podľa vlastnej potreby za veľkoobchodné/partnerské ceny, prípadne je možné objednať si na úvod hneď vybraný cenovo výhodný registračný balík (bronzový, strieborný, zlatý, platinový alebo diamantový).
Maloobchodná cena za 1 ks produktu (Aeon, Glutathione, Carnosine, Energy Enhancer, Icewave, SP6 Complete) s DPH je 91,20 EUR .
Veľkoobchodná/Partnerská cena za produkt s daňou a dopravou je od 79,20 až po 47 EUR v závislosti od veľkosti registračného balíka (produkty Alavida, LifeWave X39 a NIRVANA sú drahšie).
Maloobchodná cena  napr. pre X39 je cca. 170,40 EUR, kým veľkoobchodná len 114 EUR. Vďaka tzv.  autoship-u je možné ušetriť na doprave. V jednom  produktovom balíku je 30 ks náplastí.

cennik-nov-eur.jpg

Registrujem sa ako partner a objednávam ZA ZĽAVNENÉ CENY.

Chcem objednávať za bežné maloobchodné ceny BEZ ZĽAVY. Stlačte prosím ikonu nižšie a prejdite  do eshopu
lifewave-1100x456.jpg


V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom:


Mobil:   0905 576 622
E-mail:
 info@trendprezeny.sk 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať