zdravie

HARMÓNIA je to, o čo sa máme usilovať


Telo a Psyché musia byť v Jednote a prepojené, aby všetko správne fungovalo. Ochorenie je Nerovnováha, keď sme sa stratili a potrebujeme znovu nájsť spojenie.

Mnohí ľudia prehrávajú boj s chorobou, lebo ani choroba ani bolesť sa nedá poraziť, nie sme na bojisku aj keď sa to tak možno zdá. Potrebujeme ich Prijať a Pochopiť. Slúžia nám ako KONTROLKA, ktorá svieti a ukazuje, čo sa máme naučiť, čo robíme a nerobíme Správne. 

O toto sa treba starať neustále, nie až keď nám prihára. Nemusíme byť non-stop v plnom nasadení, nemusíme reagovať na naše okolie a robiť to, čo od nás očakáva. Všetko má svoje medze, aj ochota pomáhať, vychovávať či starať sa o rodinu a druhých. 

Vždy je dôvod a čas zastaviť sa a ODDYCHOVAŤ, nie potom, ale práve DNES.

zdravie

Tajomstvo ZDRAVIA

Žijeme v dobe, keď moderná medicína nás síce neustále ohromuje svojimi možnosťami a schopnosťami, ale súčasne sme svedkami, toho, že mnohé veci nefungujú, lieky nezaberajú a počet pacientov odkázaných na dlhodobé užívanie liekov enormne narastá.

Niečo nie je v poriadku a celosvetové zdravotníctvo sa stalo súčasťou veľkého biznisu. Chýba individuálny prístup zo strany mnohých lekárov a osobná zodpovednosť pacientov.

„Vaše ZDRAVIE si berieme na starosť“ znie nezmyselný slogan jednej reklamy. 

Akoby sme boli totálne neschopní a nevedomí. A možno aj sme, pretože drvivá väčšina z nás sa spolieha výlučne na lekárov, či systém a o zdravie sa začne zaujímať, až keď je príliš neskoro a choroba mu doslova prevráti život na ruby.

Len vlastná zodpovednosť a prevencia nás dokážu ochrániť pred zásahmi lekárov

Problém zdravia, príčiny chorôb a cesta k uzdraveniu je široký pojem, nedá sa jednoducho vysvetliť , popísať,  ani pochopiť a nie je ani jednoduché vybrať si najsprávnejšiu cestu vlastného uzdravenia.

Čo však môžeme a dokážeme urobiť všetci, je všímať si nové metódy a prístupy, vzdelávať sa , skúmať alternatívne spôsoby, hľadať psychické príčiny chorôb a hlavne starať sa o svoje duševné aj telesné zdravie. Ak pochopíme, čo a prečo sa v našom tele práve teraz odohráva, máme napoly vyhraté.

Čo nás teda ohrozuje najviac ?

Vlastná nevedomosť a vyhýbanie sa osobnej zodpovednosti za svoje zdravie. 

harmonia-1200x497.jpg

UZDRAVENIE je v našich rukách

Neexistuje žiaden univerzálny liek alebo bylinka, ktorá je vhodná pre každého z nás. Je to len o nás, ako sme ochotný poznať sami seba, či dokážeme zmeniť svoj životný štýl, myslenie a či sme ochotní prijať nové poznatky.

„Ľudské telo je chrám. Choroba je trhlina v harmónii. Zdravie je súzvuk.“ Hipokrates

Našťastie sa čoraz viac ozývajú hlasy, z radov terapeutov aj lekárov, ktorí sa nespoliehajú výlučne na modernú medicínu, vyhľadávajú iné možnosti liečby a začínajú pristupovať k zdraviu komplexnejšie a zodpovednejšie. Vidíme u nich snahu po novom poznaní a chápaní uzdravenia, snahu vnímať človeka ako celok.

Vo svojom blogu  ZDRAVIE prinášam články z oblasti celostnej medicíny a integrálnej zdravovedy, ako aj informácie, o ktorých média mlčia alebo informujú len sporadicky či zaujate, ale stoja určite aspoň za zamyslenie.

Zrejme ani vy neveríte na  "zázračné pilule", ale LAMININE ako mimoriadny doplnok výživy, sa za taký trochu pokladá. Odporučil mi ho Ferko Nagy, ktorý sa niekoľko rokov zaoberá celostnou medicínou a ktorý pomohol mne i mojim známym s nejedným zdravotným problémom.

Ďalším takým overeným "zázrakom" sú produkty firmy POWER MATRIX , ktoré sa považujú za liek 21. storočia. 

LIFEWAVE akupunktúrne náplaste, ktoré predstavujú skutočne  výnimočný, úplne neinvazívny a bezpečný spôsob aktivácie samoregeneračných mechanizmov tela, ktorý na trhu nemá obdobu.

Zdravo Hravo je Blog venovaný zdravým dobrotám, článkom a receptom mojim a Lidky Hoffmanovej, ktorá tvorí srdcom. 


AKO OCHRÁNIŤ SVOJE ZDRAVIE BEZ LIEKOV A BEZ LEKÁROV

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2020 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať