Zdravie

zdravie

HARMÓNIA je to, o čo sa máme usilovať


Telo a Psyché musia byť v Jednote a prepojené, aby všetko správne fungovalo. Ochorenie je Nerovnováha, keď sme sa stratili a potrebujeme znovu nájsť spojenie.

Mnohí ľudia prehrávajú boj s chorobou, lebo ani choroba ani bolesť sa nedá poraziť, nie sme na bojisku aj keď sa to tak možno zdá. Potrebujeme ich Prijať a Pochopiť. Slúžia nám ako KONTROLKA, ktorá svieti a ukazuje, čo sa máme naučiť, čo robíme a nerobíme Správne. 

O toto sa treba starať neustále, nie až keď nám prihára. Nemusíme byť non-stop v plnom nasadení, nemusíme reagovať na naše okolie a robiť to, čo od nás očakáva. Všetko má svoje medze, aj ochota pomáhať, vychovávať či starať sa o rodinu a druhých. 

Vždy je dôvod a čas zastaviť sa a ODDYCHOVAŤ, nie potom, ale práve DNES.

zdravie

Tajomstvo ZDRAVIA

Žijeme v dobe, keď moderná medicína nás síce neustále ohromuje svojimi možnosťami a schopnosťami, ale súčasne sme svedkami, toho, že mnohé veci nefungujú, lieky nezaberajú a počet pacientov odkázaných na dlhodobé užívanie liekov enormne narastá.

Niečo nie je v poriadku a celosvetové zdravotníctvo sa stalo súčasťou veľkého biznisu. Chýba individuálny prístup zo strany mnohých lekárov a osobná zodpovednosť pacientov.

„Vaše ZDRAVIE si berieme na starosť“ znie nezmyselný slogan jednej reklamy. 

Akoby sme boli totálne neschopní a nevedomí. A možno aj sme, pretože drvivá väčšina z nás sa spolieha výlučne na lekárov, či systém a o zdravie sa začne zaujímať, až keď je príliš neskoro a choroba mu doslova prevráti život na ruby.

Len vlastná zodpovednosť a prevencia nás dokážu ochrániť pred zásahmi lekárov

Problém zdravia, príčiny chorôb a cesta k uzdraveniu je široký pojem, nedá sa jednoducho vysvetliť , popísať,  ani pochopiť a nie je ani jednoduché vybrať si najsprávnejšiu cestu vlastného uzdravenia.

Čo však môžeme a dokážeme urobiť všetci, je všímať si nové metódy a prístupy, vzdelávať sa , skúmať alternatívne spôsoby, hľadať psychické príčiny chorôb a hlavne starať sa o svoje duševné aj telesné zdravie. Ak pochopíme, čo a prečo sa v našom tele práve teraz odohráva, máme napoly vyhraté.

Čo nás teda ohrozuje najviac ?

Vlastná nevedomosť a vyhýbanie sa osobnej zodpovednosti za svoje zdravie. 

harmonia-1200x497.jpg

UZDRAVENIE je v našich rukách

Neexistuje žiaden univerzálny liek alebo bylinka, ktorá je vhodná pre každého z nás. Je to len o nás, ako sme ochotný poznať sami seba, či dokážeme zmeniť svoj životný štýl, myslenie a či sme ochotní prijať nové poznatky.

„Ľudské telo je chrám. Choroba je trhlina v harmónii. Zdravie je súzvuk.“ Hipokrates

Našťastie sa čoraz viac ozývajú hlasy, z radov terapeutov aj lekárov, ktorí sa nespoliehajú výlučne na modernú medicínu, vyhľadávajú iné možnosti liečby a začínajú pristupovať k zdraviu komplexnejšie a zodpovednejšie. Vidíme u nich snahu po novom poznaní a chápaní uzdravenia, snahu vnímať človeka ako celok.

Vo svojom blogu  ZDRAVIE prinášam články z oblasti celostnej medicíny a integrálnej zdravovedy, ako aj informácie, o ktorých média mlčia alebo informujú len sporadicky či zaujate, ale stoja určite aspoň za zamyslenie.

Doplnky mi odporučil ho Ferko Nagy, ktorý sa niekoľko rokov zaoberá celostnou medicínou a ktorý pomohol mne i mojim známym s nejedným zdravotným problémom.

Napríklad takým overeným "zázrakom" sú produkty firmy POWER MATRIX , ktoré sa považujú za liek 21. storočia. 

LIFEWAVE akupunktúrne náplaste, ktoré predstavujú skutočne  výnimočný, úplne neinvazívny a bezpečný spôsob aktivácie samoregeneračných mechanizmov tela, ktorý na trhu nemá obdobu.

Zdravo Hravo je Blog venovaný zdravým dobrotám, článkom a receptom mojim a Lidky Hoffmanovej. 

harmonia-1280x851.jpeg

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať