POWER MATRIX

Programovaná voda s genetickým kódom mladých, zdravých buniek

PROGRAMOVANÁ VODA - LIEK 21 STOROČIA ?

Ruskí vedci našli spôsob, ako preniesť do očistenej vody pamäť mladých, zdravých buniek ľudského tkaniva.

Táto voda na princípe kvantovej fyziky v kontakte s ľudským tkanivom šíri informácie rýchlosťou svetla a "donúti" živé bunky správať sa ako bunky zdravého tkaniva, čím sa zvyšuje bunková imunita a regeneračné schopnosti tkanív.

Informácia daná do vody je stála - časom nemenná a nikto ju nemôže zmeniť !

Energo-informačná voda nájde oslabenú, chorú, deformovanú bunku a opraví ju - obnoví - navráti do pôvodného stavu. Technológia na špičke Ruskej vedy.

Certifikované preparáty pre distribúciu v EU sú biofyzicky aktívne doplnky , vysoko účinné a rýchlo pôsobiace. Majú vysokú biologickú aktivitu, ale nie sú v podstate ani liekom ani potravinovým doplnkom (nie je potrebný súhlas slovenského ÚVZ).

Vysoká efektívnosť, absolútna bezpečnosť, bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov, bez toxických alebo alergických reakcií pre všetky vekové kategórie.
Menej závažné problémy môžu miznúť okamžite, vážnejšie zdravotné poruchy sa odstraňujú dlhšie.

Pôsobia nielen na patologické zmeny, ale aj na organizmus ako taký. Preto sú vhodné aj pre zdravých ako prevencia.
produkty-power-matrix-1280x848.jpg

SYSTÉM ZACHOVANIA MLADOSTI, DLHOVEKOSTI A ZDRAVIA

Produkty s obsahom energetickej vody, ktoré nesú informáciu o pôvodnom matrixe bunky.

Vedcom sa podarilo preniesť informáciu zo zdravej mladej bunky z akejkoľvek časti ľudského tela do vody, ktorú zbavili všetkých nečistôt aj energetických. 

Do mriežky molekuly tejto čistej vody vložili informáciu napr. z očí, ucha, nosa, kože, srdca, pečene, obličiek, kĺbov ,krvi, hormónov, mozgu,...okrem toho v niektorých prípravkoch sú už vložené aj vlastnosti, z liečivých bylín , čím sa ešte viac posilňuje pôsobenie na odstránenie rôznych zdravotných ťažkostí.

Táto nová informácia-program postupne nahrádza staré, deštrukčné programy uložené v organizme človeka, v jednotlivých systémoch , orgánoch...Poškodené bunky sa v rôznom rozsahu opravujú, regenerujú, vymieňajú.

Používaním nakódovanej vody sa obnovuje pôvodná funkcia živých buniek, začnú sa chovať ako zdravé a mladé. Donedávna nepredstaviteľné možnosti sa stávajú životnou realitou: organická ľudská bytosť sa posúva v čase naspäť, bunky mladnú. 

Keď sa omladzujú bunky, omladzuje sa komplexne určitým tempom, celý organizmus.

Takýmto spôsobom sa dejú želané zmeny, choroba-zdravotné ťažkosti sa strácajú-odznievajú a prichádza vytúžené zdravie a psychická pohoda.
pm-info-1100x435.jpg

Vo vode bola dokázaná prítomnosť ako nanodutín, tak aj stabilných objemných asociátov spojených molekúl kryštálov vody, schopných ukladať aj odovzdávať akumulovanú energiu a informáciu podľa zákonov kvantovej fyziky. 

Reťazce asociátov vody sa rozmiestňujú pozdĺž energetických dráh ľudského tela a koncentrujú sa v akupunktúrnych bodoch. Väzby asociátov vytvárajú siete na povrchu membrán a v "energetickom depe buniek" - mitochondriách. V prírode je podiel asociátov okolo 0,04%. V organizme človeka dosahuje 10 - 20%.

Čím väčšie zoskupenia viazanej vody, tým viac priťahujú voľné elektróny z atmosféry a hromadia ich na vonkajšej hranici asociátov aj v priľahlých nanodutinách.

Takto voda kumuluje energiu. Odovzdáva ju organizmu, do ktorého vstúpi. Čím viac má voda asociátov (viac molekúl vody spája), tým viac energie môže nahromadiť.
 
Mnohí z nás vedia, že Ruská veda aj v oblasti zdravia patrí k Svetovej špičke, a práve odtiaľto pochádzajú Energo-informačné vodné preparáty POWER MATRIX.

Ruskí vedci počas posledných dvadsiatich rokov zistili, že fázy spojenej vody a jej vysoko energetické štruktúrované stavy, opravujú priebeh a intenzitu metabolických procesov v bunke. 

Voda udržuje istú energetickú hladinu v bunkách, obnovuje a ochraňuje prírodné rytmy všetkých procesov.
Synchronizuje ich v súlade s celkovým rytmom organizmu, spúšťa procesy delenia normálnych buniek a smrť poškodených, regeneruje a obnovuje celý organizmus.

Produkty Power Matrix

Produkty POWER MATRIX

Slovo MATRIX znamená Matica, pôvodná zárodočná hmota. Na základe jej zdravej formy, organizmus obnovuje svoje funkcie.

Všetky výrobky Power Matrix zahŕňajú v sebe najnovšie objavy kvantovej fyziky a biológie. Informácia vložená do vody sa pohybuje rýchlosťou 300 000km/sekundu.

To je dôvod, prečo sa dostane až k prvotnej bunke, z ktorej je zložené naše telo, a dá jej informáciu o pôvodnej podobe, aby sa bunka k nej mohla opäť vrátiť.

Voda má teda rozhodujúci vplyv na to, aby sa poškodená bunka dostala do pôvodnej podoby.

Zhruba 120 dní trvá zotavenie organizmu. Firma odpurúča nemiešať spolu žiadne produkty , s výnimkou SELEN a ANGEL, všetky potrebné informácie sú uvedené v Katalógu produktov PM. 

Preparáty sú nakvantované, čiže účinkujú na princípe kvantovej fyziky.

Informácia daná do vody je stála - nemenná a nikto ju nemôže zmeniť !

Power Matrix má osobitné programy:


Malá ochutnávka niektorých PRODUKTOV ⇓ V prípade záujmu o viac informácií staží zavolať alebo poslať e-mail.

Matrix Visum

MATRIX VISUM


Prípravok MatrixVisum cez energo-informačnú "matricu zdravia" obnovuje choré očné bunky.

Po aplikácii kvapiek Visum počkáme 30 minut a potom môžeme nakvapkať čokoľvek od iného lekára. 
Visum kvapkáme 25 dní a potom sa odporúča 3 - 5 dňová pauza, aby imunitné zložky zpracovali toxíny v očnom systéme.
Po mesiaci sa zlepší zrak minimálně o 0,25 dioptrie a je potreba vymenit okuliare. 
Znižovanie dioptrií je individuálne, pretože ak máme aj zápaly alebo iné choroby oka, VISUM odstraňuje najskôr to "choré" a až potom rieši dioptrie. 
matrix-visum-1024x512.jpg
matrix-decoris-1024x512.jpg
power-matrix-lor-1524x512.jpg
program-pm-1200x639.png

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať