Blog

športové bundy pre ženy

A je to v SUCHU! Ponorte sa do sucha a pohodlia

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Pred sebou máme ešte minimálne dva mesiace, ktoré sa vyznačujú chladným a premenlivým počasím.

Ak sa aj v tomto surovejšom období udržiavate v kondičke behom alebo turistikou bez ohľadu na počasie,  potrebujete vhodné oblečenie pre pohodlie aj bezpečnosť –  potrebujete kvalitnú funkčnú bundu, ktorá vás udrží v suchu, teple a pohodlíčku.

  

Nájsť dokonalú bundu na toto obdobie, ktorá sa prispôsobí počasiu a dopraje vám sústrediť sa na príjemné zážitky, nie je celkom ľahké.

Športové oblečenie Röhnisch ponúka pár skvelých tipov pre vaše outdorové aktivity.

1/ Dámska športová bunda Light Down Jacket od Röhnisch, je vyrobená z kvalitných materiálov s páperovou výplňou, príjemne hreje a ochráni vás pre vetrom aj dažďom. Vďaka svojej ľahkej hmotnosti sa dá jednoducho zbaliť do veľmi malých rozmerov, a takže si ju môžete vziať kdekoľvek so sebou.

2/ Bundy nemusia byť jediným riešením pre pobyt vonku v chladnom počasí.  Možno bude pre vás vhodnejšia vesta, ako napríklad Light Down Vest , ktorá  umožňuje výhodné vrstvenie.

 

3/ Dámska športová bunda Keep Warm Jacket , je bunda s prešívanými panelmi s vetru odolnou podšívkou a mäkkými elastickými panelmi pre úplnú voľnosť pohybu. Vypasovaná, zateplená a prešívaná bunda je správna voľba  pre obľúbené prechádzky v prírode.  

4/ Rain Jacket od Röhnisch vás spoľahlivo ochráni pred dažďom a nepriazňou studeného počasia. Bunda do dažďa je vyrobená z nepremokavého strečového materiálu, ktorý je napriek svojej vysokej nepriepustnosti priedušný, a poskytuje pohodlný pocit pri nosení.    

Športové oblečenie Röhnisch vás inšpiruje k skvelým športovým výkonom a zabezpečí vám nielen dokonalú ochranu, ale aj skvelý pocit pohodlia. Športová elegancia, ktorá je vhodná na športové aktivity aj bežné nosenie.

AnKa

 

 

 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2023 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať