Blog

BOH nerobí Chyby. Chlapec a Labrador.

Hodnotenie používateľov: 4 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívne
 

Nádherné VIDEO. Rozkošný 3-ročný chlapec s Downovým syndrómom a jeho Labrador ako zdroj bezpodmienečnej lásky a priateľstva.  

Pôvodný článok zdieľala priateľka na Facebooku a hneď ma oslovilo najmä video, ktoré má dnes cez 9 miliónov pozretí. Ako autor píše, Labrador s chlapcom skutočne zaobchádza láskavo a nežne, prijíma ho takého, aký je - krásny a jedinečný. BOH naozaj nerobí chyby a tieto deti si zaslúžia more lásky a nežnosti.

Pracovala som s týmito deťmi, sú to veľmi milé, krehké a nádherné bytosti so srdiečkom plným lásky, ktorou vás zahrnú, ak si k nim nájdete prístup. Škoda, že práve predsudky a neznalosť bráni mnohým ľuďom spoznať ich skutočnú krásu. 

 

 

Autor v článku píše: " Chlapcov nežný Labrador mi rozhodne ukradol srdce. Pes akoby cítil, že chlapec má osobitné potreby a zaobchádza s ním s maximálnou láskavosťou a súcitom, ktorý je naozaj očarujúci ".

Možno má chlapec ťažkosti s priateľmi, možno sa často cíti osamelý, ale tento psík je mu zdrojom bezpodmienečnej lásky a priateľstva. 

Súhlasíte? 

ZDROJ

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať

Zdieľať < /a>
(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sk_SK/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));