Blog

K veľkej inšpirácii vedú jednoduché kroky.

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Lepší a krajší život si zaslúžime, lenže ako na to? Existujú Jednoduché kroky, ktoré vedú k veľkej inšpirácii. Skúste myslieť na tieto pravdy aj každý deň a váš život sa zmení.

1. Všetko, čo chcete dosiahnuť, začína myšlienkou

Doprajte si čas a priestor na snívanie, vizualizáciu a použite svoju predstavivosť k vytvoreniu najúžasnejšieho scenára toho, akým chcete, aby bol váš život. Zbavte sa realistického a logického očakávania toho, čo sa môže stať, založeného na minulosti. Myšlienky sú vyrobené zo živej, tvorivej energie, ktorá všetko umožňuje, tak používajte svoje myšlienky múdro.

2. Neexistuje žiadny sen, ktorý by bol príliš veľký na to, aby ho bolo možné dosiahnuť

Existuje veľmi veľa ľudí, ktorí si svoju realitu najprv vysnívali. Po rokoch niekedy sami sebe nemohli uveriť, že ich sen sa stal realitou. Ale sny sa naozaj plnia. Mohlo by vám o tom dlhé hodiny rozprávať veľa umelcov, vedcov či iných ľudí.

3. Máte dar, ktorý je určený na to, aby ste ho používali, rozdávali a delili sa s ním v tomto živote

Každý človek má nejaký dar, nejaké schopnosti či talent, vďaka ktorému môže tvoriť krajší svet pre iných. Veď sa aj hovorí, že najšťastnejší sú tí ľudia, ktorí odhalili svoje poslanie a svoje schopnosti odovzdávajú iným. Prestaňte o sebe pochybovať, či ste na niečo dosť dobrí alebo nadaní. Ak to cítite hlboko v srdci, určite ste!

4. Ste tu na to, aby ste prekvitali a prospievali, to znamená, aby ste robili úžasné veci a tešili sa zo života

Celý život je v skutočnosti o tom. Takže prestaňte spochybňovať svoju cenu, pustite príbehy, ktorými sa stále klamete, prečo a ako a kedy budete môcť robiť určité veci a jednoducho to už začnite robiť! Všetko je ukryté v hlave a v pevnej vôli. Ak sa rozhodnete konať, tak konajte!

5. Bez ohľadu na to, kde ste vo svojom živote, vždy budete schopní nájsť si výhovorku a dôvod, prečo čakať

Nerobte to. Možno budete chcieť počkať, až budete mať viac peňazí, skúseností, času, odvahy alebo keď budete múdrejší, zdravší a viac psychicky pripravení, ale pravdou je, že neexistuje „dokonalý“ čas na to, aby sme niečo urobili. Život sa každý deň mení a kým tieto dôvody používate ako výhovorky, prečo čakať, nikdy nezačnete. Začnite ešte dnes.

6. Jednoduché kroky vedú k veľkej inšpirácii, ktorá otvorí dvere príležitostiam, o ktorých ste ani nevedeli, že sú vôbec možné

Tento svet je vyrobený zo zložitej, zdanlivo neviditeľnej pavučiny, ktorá nás všetkých spája s úžasnými príležitosťami a možnosťami. Vašou úlohou je urobiť prvý krok a sledovať, čo sa bude diať ďalej. 

Niekedy stačí obyčajný telefonát, e-mail, výsledok vyhľadávania na internete alebo nečakané stretnutie a možno sa vám pootvoria dvere a začnú sa diať veci, ktoré by ste si nikdy ani v tých najdivokejších snoch nedokázali ani len predstaviť. Dokonca aj najmenší úkon môže vytvoriť dostatočný impulz na dosiahnutie oveľa väčšieho pokroku, než si myslíte.

7. Vaša intuícia je vašou vnútornou navigáciou

Keď má človek podmienky na to, aby mohol byť aspoň pár minút denne v samote, má jedinečnú šancu napojiť sa aj na svoju vnútornú intuíciu.Keď máte dostatok času zamýšľať sa nad sebou a životom, určite pocítite, čo je správne a dobré pre vás.

8. Práve teraz ešte nemusíte vedieť, „ako“, „kedy“ a „prečo“

Niekedy sa dlho nič nové vo vašom živote nedeje a možno už prepadáte zúfalstvu, že šanca na zmenu je nulová. Buďte trpezliví. Možno práve v momente, keď prestávate veriť v zázrak, udeje sa. A vy budete presne vedieť, čo máte urobiť a zrazu na to nájdete aj peniaze, novú energiu a čas.

9. Vždy, po celý čas, máte podporu

Existujú ľudia, priatelia, tréneri, učitelia a ďalší, ktorí budú tvoriť váš okruh ľudí, ktorí vás budú podporovať a dodávať vám silu.

10. Aj zábava je dôležitá

Schopnosť byť hravým vás otvorí k prijímaniu hojnosti, inšpirácie, príležitostí a energie na splnenie túžby vášho srdca. Takže nemusíte strácať svoje dni sedením v kancelárii v snahe o to, aby sa niečo stalo. Doprajte si nejaký čas na smiech a hry a zaujímajte sa o život.

 

 Anka

 

 

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať