Blog

Greenway. Ekológia komfortu nielen pre milovníkov Prírody.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Greenway je akýmsi pomysleným mostom medzi prírodou a civilizáciou. Svojimi výrobkami prináša zeleň do moderných domácností,  ponúka zdravie a ekologické produkty pre život v súlade s prírodou.

S produktami Greenway som sa oboznámila asi pred rokom. Chémiu nemám rada už dlhšie, 12 rokov neužívam žiadne lieky, len výživové doplnky, pred dvoma rokmi som prešla na bio a hand made kozmetiku, varím so zdravých surovín, skrátka snažím sa eliminovať príjem akýchkoľvek toxínov a chémie.  

Preto ma oslovili aj tieto produkty. Je to proces a chcelo to čas, lebo len tak vyhodiť všetky čistiace prostriedky, ktoré sme roky používali nie jednoduché. Chce to aj trochu odvahy a hlavne dôveru, že domácnosť "pofrčí"  v čistote aj bez chémie. 

Preto je dobré začať po malých krokoch, t.j. vyskúšať pracovať s malou základnou sadou, až potom podľa skúsenosti a potreby môžeme svoj záujem rozšíriť na ďalšie výrobky. 

Zvykli sme na chemické prostriedky, je to aj pohodlnejšie, žiaľ na úkor nášho zdravia. Preto som sama doteraz využívala najmä Greenway utierky, aj to nie všetky, ktoré som si zakúpila. 

Keďže som spokojná a rozhodnutá skončiť s "veškerou" chémiou, nastal čas rozšíriť svoj záujem o ďalšie eko-produkty a inšpirovať aj druhých žiť zdravšie a ekologicky.

 

 Čo získame používaním produktov GREENWAY 

V prvom rade oslobodíme našu domácnosť od mnohých nebezpečných chemikálií, ktoré často spôsobujú rôzne zdravotné problémy, alergie a ekzémy. 

S ich pomocou si zlepšíme Zdravie, prispejeme k Ochrane prírody, ušetríme Čas aj Peniaze. 

Ponuka Greenway 

Osobná starostlivosť príjemný pocit pre vaše telo

Ekologické pranie bez fosfátov a dráždivých látok

Kuchyňa a domácnosť rýchle a kvalitné čistenie

Čistiace prostriedky iba z prírodných zložiek

Altajské čaje zdravie z najčistejších miest na svete

Auto moto vždy najčistejšie auto na ulici

Domáci pomocníci pre ľahkú každodennú údržbu čistoty

Prírodné esenciálne oleje zdravie ukryté v každej kvapke

Domáci miláčikovia starostlivosť bez chemikálií 

Ja osobne som začala produktami pre Kuchyňu a domácnosť. Práca s nimi je rýchla a jednoduchá. Stačí vlažná voda a špeciálne utierky. Ich unikátnosť spočíva v tom, že sú vyrobené z mikrovlákna s použitím japonskej nanotechnológie.

 

 

Greenway utierky majú vlastnú japonskú patentovanú nanotechnológiu mikrovlákna novej generácie, ktorého tajomstvom je kapilárny efekt. Mikrovlákno je extrémne savé a má zároveň kladný elektrický náboj. Pretože špina a prach majú záporný elektrický náboj, mikrovlákno ho ľahko nasáva a uzamyká vo svojej štiepenej štruktúre.

Patentované mikrovlákno Greenway dokáže do seba nasať doslova všetko s čím príde do styku. A pretože, každý čistený povrch má inú povrchovú štruktúru, tak aj každá povrchová štruktúra potrebuje iný druh utierky. 

 

Produktová rada AQUAmagic 

Produkty z tejto rady si poradia s hocijakou špinou práve vďaka jedinečnej štruktúre mikrovlákna. Handričky ľahko zachytávajú špinu, doslova ako nejaký magnet a udržujú tak povrchy dlhodobo v čistote.

Žiadna škodlivá chémia 

Nepotrebujeme žiadnu chémiu, žiadne čistiace prostriedky bežne používané v našich domácnostiach. Je to skvelá správa pre všetkých ľudí so zdravotnými problémami. Aj domácnosť s deťmi má konečne šancu byť oveľa čistejšia a zároveň aj Zdravšia.

Jemná, ale efektívna 

Počas suchého upratovanie produkty AQUAmatic absorbujú všetok prach ako vysávač, opäť vďaka vlastnostiam mikrovlákna. Nezanechajú žiadne škvrny, škrabance ani žmolky. Oceníte to pri čistení TV, monitorov, parkiet a pod. 

Rôzne riešenia na rozličné problémy 

Produkty AQUAmagic sú multifunkčné, práve vďaka ich vynikajúcim vlastnostiam a všestrannosti. Zabezpečia, že náš domov a auto buú perfektne čisté. 

Dlhodobá životnosť a ľahká starostlivosť

Greenway produkty sa ľahko udržujú čisté. Perú sa len v BIO TRIM ekologickom mydle, ktoré si tiež môžete objednať. Utierky si takto zachovávajú svoju funkčnosť a nemenia vlastnosti ani po x-krát praní, jednoducho vydržia aj 6 -7 rokov, len sa nesmú prať v klasických pracích prostriedkoch.  

Do tejto rady produktov patria sady: UJUT, ULTRA a ABSOLUT.

Skúsim vám predstaviť aspoň niektoré produkty.

 - univerzálna AQUAmagic

 

UJUT univerzálna utierka

Utierka sa používa na odstránenie rôznych nečistôt z akýchkoľvek povrchov vrátane kovových a chrómových povrchov. Nezanecháva šmuhy a nepúšťa nitky, rýchlo dodáva povrchom dokonalý vzhľad. Najviac využiteľná je na utieranie prachu zo zariadení, namokro sa dá sa využiť aj na utieranie skiel, zrkadiel a okien.

Cena 9,30 Eur

UJUT utierka na sklo

Utierka umožňuje rýchlo a kvalitne umyť okná bez vytierania do sucha. Ľahko leští, dodáva trblietanie a jas krištáľovým, skleneným a porcelánovým výrobkom. Používa sa tiež na čistenie televíznych obrazoviek, monitorov, mikrovlnných rúr či optickej techniky.

Cena : 7,70 €

ULTRA Involver kotúč na odolné nečistoty

Je vyrobený z inovatívnej priadze Involver. Spojenie ultratenkého štiepeného mikrovlákna a špeciálneho pevného peelingového vlasu dodáva výrobku mimoriadnej materiálové vlastnosti, zvyšuje odolnosť tkaniny proti opotrebeniu a zaisťuje univerzálnosť použitia.

Je určený pre každodenné upratovanie. Vďaka svojmu pružnému tvaru odstraňuje nečistoty aj z ťažko prístupných miest. Účinne odstraňuje odolné a zaschnuté škvrny a mastnotu bez toho, aby došlo k poškodeniu povrchu, nepúšťa nitky.

Cena: 9,30

ABSOLUT utierka Samet

Univerzálna sametová utierka je základom pre upratovanie v kuchyni. Je mäkká, veľmi odolná a savá. S jej pomocou ľahko očistíme všetky povrchy bez šmúh a vlákienok. Je vhodná aj na riad, ktorý ľahko vytrie do sucha. Ideálne sa však hodí aj pre osušenie ovocia a zeleniny.

40×40 cm

Cena: 10, 90 €

MYSTIK čistiaca pasta

Čistiaca pasta BioTrim Mystik má široké použitie. Účinne odstraňuje odolné znečistenia vrátane hrdze, spáleniny, tuku, z povrchov z nerezu, skla, plastu, keramiky, porcelánu. Jemne leští, dodáva lesk. Je vyrobená výlučne z prírodných zložiek. Neobsahuje teda žiadne toxické látky. Je úplne biologicky rozložiteľná.

SPÔSOB POUŽITIA

Naneste pastu na zvlhčený povrch, ktorý budete čistiť. Povrch utrite vlhkou utierkou z mikrovlákna. V prípade odolného znečistenia použite špongiu alebo kefku z mikrovlákna. Pre odstránenie znečistenia zo skla, zrkadiel a iných lesklých povrchov použite vodný roztok pasty zriedenej v pomere 1: 5. Naneste roztok na povrch utierkou alebo špongiou, utrite povrch suchou utierkou z mikrovlákna.

Cena: 5,30 €

BIO TRIM ekologické mydlo na pranie vašich utierok

BioTrim Eco Mydlo na pranie je vyrobené z prírodných rastlinných olejov. Mydlo vďaka svojmu zloženiu odstraňuje odolné škvrny aj v studenej vode.

Mydlo BioTrim je bezpečné pre pokožku. Je založený na palmovom oleji, ktorý hydratuje a chráni jemnú pokožku rúk.

Čistá hmotnosť: 125 g

Cena: 1,90 €

Záver 

Predstavila som vám tie najdôležitejšie produkty pre domácnosť, je to niečo ako základná výbava na začiatok.  Produkty sú cenovo naozaj dostupné a vzhľadom na svoju dlhodobosť vlastne pomerne lacné. Po novom roku si chcem objednať produkty zo sady Osobná starostlivosť a o svojej skúsenosti vás budem určite informovať.

Vzhľadom na to, že produktov je v jednotlivých sadách viac, odporúčam poradiť sa predajcom Greenway, napr. v Považskej Bystrici je to Hanka Varačková, kontakt:  0910 336 793 alebo Slavomír Jaščúr , manager pre Trenčiansky kraj, kontakt 0903 890 280.

Ak si chcete rovno objednať, KLIKNITE a nakupujte.

Verím, že budete s produktami nielen spokojní, ale budete mať aj dobrý pocit, že ste urobili niečo osožné pre ochranu našej krásnej prírody.

Annka 

 

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať