Blog

Kamenný olej – slzy altajských hôr

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Kamenný olej alebo Mumio je prírodný bio stimulátor,  ktorý sa oddávna používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu.

Miestny ľudia ho zbierajú v ťažko dostupných terénoch vo výškach nad 3000 metrov.  V dávnych časoch bolo Mumio v Tibete nazývané "kráľom liečiv".

Kamenný olej má mnoho mien: biely kameň nesmrteľnosti, brashun, horské slzy, biele mumio... Nech už tomu ale hovoríme akokoľvek, jedna vec zostáva nezmenená a tým sú jedinečné liečivé vlastnosti tejto neobvyklej látky.

Kamenný olej svojím vzhľadom a zložením nie je vôbec podobný oleju. Je to biely alebo krémový prášok s kyslou chuťou, ktorý je  zoškrabovaný z povrchu hornín a potom očistený od nečistôt. Mechanizmus vzniku brashunu nie je celkom jasný. Je len isté, že sa jedná o produkt lúhovania určitých hornín. Kamenný olej sa dobre rozpúšťa vo vode, a preto je vhodné ho užívať vnútorne.

Po dlhú dobu sa tento produkt používa v tibetskej, tradičnej čínskej a mongolskej medicíne ako liek na mnoho chorôb. Používajú ho tiež na kontrolu a čistenie rakoviny a cukrovky. A pre vyváženie minerálov v tele do harmónie, aby sa bloky uvoľnili a energia začala voľne prúdiť. Dnes už môžeme aj my oceniť tento užitočný horský produkt.

Zloženie kamenného oleja

Chemicky sú kamenné slzy horečnatý kamenec: síran horečnatý a hlinitý tvorí až 95% zloženia. Zvyšok látok sa môže meniť v závislosti od miesta, kde bol kamenný olej zbieraný, typu hornín a dokonca aj od veku hôr.

Spravidla v najvyššej koncentrácii obsahuje: zinok, draslík a vápnik, železo a meď, jód, selén, kremík, mangán, sodík a ďalšie užitočné látky. Mnoho z nich je pre človeka životne dôležitých, ale získať ich v bežnej strave je často nemožné.

Vlastnosti bieleho múmia

Kamenný olej má výrazné antibakteriálne vlastnosti. Preto sa používa na výplach úst a krku pri chorobách, ako je stomatitída, tonzilitída. Protizápalová vlastnosť oleja má pozitívny vplyv na zdravie pri mnohých ochoreniach, najmä pri ochoreniach urogenitálneho systému, ako je cystitída a pyelonefritída.

Obsah železa v bielom múmiu umožňuje jeho použitie pri anémii z nedostatku železa v krvi. Kamenný olej je silný prírodný adaptogén. Pomáha telu vyrovnať sa s negatívnymi vplyvmi prostredia, posilňuje imunitný systém a má tonizujúci účinok.

Pri externom použití pôsobí hojivo na rany, zmierňuje zápaly, svrbenie a podráždenie pri kožných ochoreniach.

Kamenný olej "CARLAINE"

Moderný rytmus života si určuje svoje vlastné pravidlá. Kamenný olej „CARLAINE“ sa preto vyrába v najvhodnejšej forme - vo forme kapsúl. Rad výrobkov na báze kamenného oleja obsahuje 7 produktov.

Okrem bieleho múmia obsahujú kapsule rôzne užitočné prísady, ktoré zvyšujú jeho účinok v závislosti od účelu.

Kamenný olej s vŕbou bielou a kadidlovníkom pílovitým Radosť z pohybu“ je teda vynikajúcim nástrojom na udržanie zdravých kĺbov.

Kamenný olej s glycínom, kozlíkom a srdčníkom "Antistres" sa odporúča pre normalizáciu spánku, posilňuje nervový systém.

Kamenný olej s pestrecom, tekvicou a nechtíkom lekárskym "Detoxikácia organizmu" , ktorý čistí krv, odstraňuje toxíny a omladzuje celý organizmus.

Všetky druhy Kamnenného oleja

Spôsob užívania kamenného oleja "CARLAINE" je extrémne jednoduchý: musíte užiť 1 kapsulu raz denne ráno a zapiť vodou. Každé balenie obsahuje 30 kapsúl.  

 

 

 
 
Tags:

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať