Power Matrix

  • systém aktívneho, zdravého a dlhého života
  • technológia na špičke ruskej vedy
  • priateľský tím rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí berú zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

Power Matrix ponúka unikátny výber produktov pre zachovanie mladosti a dobrého zdravotného stavu - výsledok mnohoročnej tvrdej práce skupiny ruských vedcov z niekoľkých vedeckých centier

Power Matrix je programovaná voda, ktorá voda na princípe kvantovej fyziky v kontakte s ľudským tkanivom šíri informácie rýchlosťou svetla a "donúti" živé bunky správať sa ako bunky zdravého tkaniva, čím sa zvyšuje bunková imunita a regeneračné schopnosti tkanív.
 
Energo-informačná voda nájde oslabenú, chorú, deformovanú bunku a opraví ju - obnoví - navráti do pôvodného stavu. Technológia na špičke Ruskej vedy.

Certifikované preparáty pre distribúciu v EU sú biofyzicky aktívne doplnky , vysoko účinné a rýchlo pôsobiace. Majú vysokú biologickú, ale nie sú v podstate ani liekom ani potravinovým doplnkom (nie je potrebný súhlas slovenského ÚVZ). 

Vysoká efektívnosť, absolútna bezpečnosť bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov, bez toxických alebo alergických reakcii - to sú len niektoré vlastnosti rady produktov spoločnosti POWER MATRIX

Power Matrix ponúka mnohé ozdravné Programy - pre mužov, športovcov aj pre Ženy

Produkty Power Matrix v našom eshope

 

 

 
 

Date

13. december 2017

Tags

Zdravie

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať