Génové kľúče

Génové kľúče

S Génovými kľúčmi som sa zoznámila asi pred 5 rokmi, najskôr ako súčasť Human Design a potom prostredníctvom osobného výkladu. To ma priviedlo na anglickú stránku Gene Keys  Autorom knihy Gene Keys je Richard Rudd, učiteľ, mystik a básnik.

Kniha vyšla v roku 2015 kniha v češtine pod názvom Genové klíče, ktorú som si kúpila a odvtedy sa stala pomôckou mojej osobnej transformácie, zdrojom poznania, psychológie a kontemplácie.

Génové kľúče (GK) je vlastne súbor 64 základných aspektov existencie a ich vyššieho zmyslu v evolúcii ľudstva a každého jednotlivca. Je to tzv. 64 bitový matrix (matrice).

Mnoho vedcov a metafyzikov sa od pradávna zaoberalo spojitosťou medzi DNA a I-ťingom, najznámejším systémom založeným práve na 64 kombináciách, rovnako ako Génové kľúče.

GK sú niečo ako praktický pohľad na naše každodenné životy a ľudské chovanie, ale aj na vývoj kolektívneho vedomia ako celku.

Zlučujú rôzne prístupy k jednej jedinej pravde. Inými slovami ukazujú, že každá vec sa stáva tým, aký uhol pohľadu si k nej zvolíme. Ponúkajú prístup jednak vedy, matematiky a geometrie – teda logický a lineárny, ako aj prístup archetypálny, mystický, intuitívni a náboženský.

Kniha Génové kľúče predstavuje teda univerzálny nástroj sebapoznávania. Obsahuje výživu pre našu myseľ a potrebu pochopiť, zároveň nás však veľmi jasne vedie k hlbšiemu poznaniu a obratu do svojho vnútra. 

Je to skvelá pomôcka na orientáciu v rôznych problémoch a situáciách, ktoré nás trápia, a na ktoré hľadáme odpoveď.

Objednávka knihy

Génové kľúče a ich posolstvo

BOHATSTVO a PROSPERITA 

GK 55  Mentalita OBETE alebo dar SLOBODY

GK 40  VYČERPANOSŤ alebo dar ROZHODNOSTI

GK 32  MÝTUS o ZlYHANÍ a dar ZACHOVANIA

GK 9   ZOTRVAČNOSŤ alebo dar ODHODLANIA

GK 61 Tlak otázky „ PREČO ? ” alebo dar INŠPIRÁCIE

GK 46 Dar RADOSTIi alebo na čom záleží a nezáleží

 

 

 
 

Date

13. február 2018

Tags

Sebarozvoj

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať