Blog

Zdravie na jeseň. Program na obnovu Imunity

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Imunitu ohrozujú mnohé faktory. Nie je to len chladné jesenné počasie, ale na chrípku a nachladnutie sme oveľa náchylnejší  najmä  v náročných životných situáciách a v obdobiach dlhodobého stresu.

Naše Zdravie ohrozuje aj intenzívne životné tempo, nepriaznivá ekologická situácia, akútne aj chronické ochorenia, pooperačné stavy, apod. To všetko nepriaznivo ovplyvňuje aj náš Imunitný systém.

Kritickým obdobím je tiež jeseň a zima, pre ktoré sú charakteristické znížené priemerné teploty a nižšia slnečná aktivitu, ktoré na nás môžu pôsobiť dosť negatívne.

Choroba je darom nebies, človek sa totiž dozvie, ako zle so svojím telom hospodáril —  Anatole France

Ale najväčším nepriateľom našej Imunity ostáva dlhodobý stres,  psychická a emočná vyčerpanosť.

Znížená Imunita sa u jednotlivých ľudí prejavuje rôzne, líši sa aj intenzitou. Medzi charakteristické príznaky patria: únava, ospalosť, opakujúce sa prechladnutia, trvalo zvýšená teplota, opakujúce sa infekcie, herpesy, afty či rôzne kožné ochorenia (napr. mykózy). Medzi ďalší príznak oslabenej imunity patrí taktiež chronická únava.

Aby nám tento dôležitý obranný mechanizmus dobre fungoval, potrebuje našu starostlivosť a podporu počas celého roka.

Ako posilniť Imunitu nášho Organizmu:

pokúsiť sa eliminovať stres

nezabúdať na psycho-hygienu 

zdravo sa stravovať , viac ovocia a zeleniny, citrusy, zdravé tuky Omega3

dopriať si dostatok oddychu, zdravý a dostatočne dlhý spánok

dostatok pohybu, šport. pobyt v prírode

návšteva sauny, teplé olejové masáže, joga

vyskúšajte prírodné antibiotiká ako cesnak, Extrakt z grepových jadierok alebo Citrónový Zázrak

strava nestačí , doplňte ju vitamínmi, najdôležitejšie sú D a C, Zinok, Selén, Echinacea, probiotiká na zdravú mikroflóru v črevách

dodržiavanie pitného režimu, najzdravšia je čistá voda (aspoň 1,5-2L denne)

zvýšená hygiena počas období zvýšených vírusových infekcií

Sú to základné princípy, ktoré by sme si mali osvojiť a poctivo dodržiavať. Týmto spôsobom dokážeme mať určitú kontrolu nad svojím zdravím a udržať si prirodzený životný štýl, nielen v rizikovom období, ale počas celého roka. 

Program Power Matrix na zvýšenie Imunity

Pre tých, ktorí majú dôveru a dobré skúsenosti s produktami Power Matrix, firma odporúča produkty, ktoré zhrnula do Programu Imunity.

Power Matrix  odporúča preparáty, ktoré sa výrazne podieľajú na prevencii a obnove Imunitného systému, ničia vírusy , posilňujú tkanivá a prispievajú k celkovému Uzdraveniu organizmu.

MatrixRelictum pôsobí na patogénne baktérie a vírusy, ničí ich a prirodzenou cestou ich odstraňuje z organizmu. Pri imuno-deficite , organické kyseliny regulujú syntézu a indikujú endogénne interferóny a gama globulíny, čo vedie k aktivácii utlačovaných funkcií Imunitného systému.

MatrixLor obnovuje energetiku tkanív ORL orgánov, omladzuje, obnovuje mechanizmy samo regulačných energo – informačných procesov.  Posilňuje odolnosť proti príčinám kvapôčkovej nákaze.

MatrixSelen eliminuje  deficit Selénu v organizme, ktorý sám o sebe veľmi často spôsobuje zníženú Imunitu, pretože Selén je súčasťou zhruba 200 enzýmov a hormónov. Selén sa aktívne podieľa na tvorbe bielych krviniek, výrobe interferónu , čo je antivírový proteín. Antioxidanty v Seléne pomáhajú telu bojovať s prechladnutím.

MatrixSalutem obnovuje energetiku tkanív ORL orgánov, omladzuje, obnovuje mechanizmy samoregulačných energo – informačných procesov. Pre prevenciu a pomoc pri ORL onemocneniach je možné ho použiť ako inhaláciu.

MatrixPneuma pre prevenciu rôznych onemocnení pľúc a dýchacích ciest. Pozitívne ovplyvňuje štruktúru pľúc, upravuje jej funkciu, zvyšuje regeneráciu a zlepšuje metabolické procesy.

MatrixThymon1 praparát nasmerovaný na obnovu Imunitného systému. Pomáha brzlíku (Thymus), čo je centrálny orgán imunitného systému, rozpoznávať a prispievať k zničeniu buniek s obsahom cudzích antigénov.

Záver

Zdravie máme len jedno a jeho cena z roka na rok narastá. Je škoda, že na to prichádzame často až veľmi neskoro.

Pozrite si DESATORO tipov ako si ho udržať alebo si zvoľte vlastnú cestu, ktorá vám pomôže k Uzdraveniu a udržaniu vnútornej harmónie. Kto iný pozná vaše telo lepšie, ako vy? 

Anka

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2020 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať