Blog

Technika na PEVNÉ bruško. Trendujeme pre SEBA.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Mnohé snívame o pevnom a plochom brušku, ktoré vynikne nielen v plavkách, ale dodá nám šmrnc, eleganciu a sebavedomie aj v šatách, či nohaviciach, ktoré inak v páse nezapneme.

Trápime sa s diétou, makáme na strojoch v posilňovni a EFEKT takmer žiadny. Možno je táto technika, ktorú som náhodou našla na NETE tým pravým riešením a východiskom z tohoto bludného kruhu.

Existuje jedna šikovná technika, ktorá sa aktívne využíva napríklad v joge. Umožňuje behom veľmi krátkej doby ( 3 – 4 týždne ) nielen vnútorne spevniť brušné svalstvo, ale dosiahnuť tiež nižší obvod pásu a dokonale vyrysovať brušné svaly.

Je jasné, že čím častejšie budeme tieto cviky vykonávať, tým rýchlejší a zreteľnejší bude ich efekt

 

 

Mali by sme cvičiť aspoň 5 krát týždenne. Spočiatku to bude trvať, kým dokážeme brušné svalstvo udržať napnuté. Akonáhle však docielime potrebný tonus svalstva, budeme potrebovať menej úsilia na kontrolu patričného napätia.

Ako na to?

Ľahnime si na chrbát. Ruky položíme vedľa tela, dlaňami sa môžeme zaprieť o stehná. Nohy sú v kolenách pokrčené s celými chodidlami na podlahe. Svaly máme uvoľnené. Pomaly vydychujeme, zbavujeme pľúca vzduchu. 

  • Keď dokončíme výdych a pľúca sú prázdne, začíname napínať brušné svaly vťahovaním brucha.Nedýchame. V krajnom bode vťahovania na 10-15 sekúnd úplne znehybníme. 
  • Svaly nepovoľujeme , len slabo sa nadýchneme a znovu ich maximálne napneme a maximálne vtiahneme brucho. Nedýchame a znehybníme na 10-15 sekúnd. 
  • Potom vydýchneme, uvoľníme svaly brušného lisu a niekoľkokrát sa nadýchneme a vydýchneme. Nakoniec brucho znovu vtiahneme na maximum a potom ho uvoľníme bez výdychu.

Trendujeme pre SEBA a pre RADOSŤ. Ak vám chýba dokonalé oblečenie, kúpte si ho , ak  vám chýba čas a odvaha , tak sa určite začnite sa konečne venovať sami SEBE. 

Či táto technika skutočne funguje, zistíme, až keď si ju vyskúšame- Mňa to oslovilo a určite začnem už DNES. Pridáte sa? 

AnKa

ZDROJ 

 

 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať