Blog

Ponožková Výzva nad Mestom a pod Mostom

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
Boh nerobí chyby tieto deti sú jedinečné a milované. 21. marca je Svetový deň Downovho syndrómu. K oslave sa môžeme každý rok pripojiť všetci napr. tým, že si obujeme rozdielne ponožky. 

Ponožková výzva

 
Výzva je určená všetkým, ktorí chcú prejaviť solidaritu a podporiť ľudí s Downovým syndrómom a ich rodiny. Zároveň rozširuje povedomie o tom, že ľudská individualita robí tento svet krajším, pestrejším, zaujímavejším a inšpirujúcim
 
 
Ponožkovú výzvu od Dedoles pre deti s Downovým syndrómom sme poňali trochu svojským spôsobom. Pôvodne sme chceli ísť niekam do prírody, ale kvôli počasiu sme nakoniec skončili nad Mestom a pod Mostom. Tam sme si rozložili deku, dali kávu , čaj a bábovku. A urobili sme záber na naše rozdielne ponožky.
 
Chceli sme týmto spôsobom aj tento rok podporiť jedinečné deti s Downovým syndrómom. V minulosti som s nimi pracovala a prirástli mi k srdcu. Tieto deti sú milé a naozaj jedinečné. 
 
 
Týmto deťom sa tiež hovorí, že sú to Božie deti, pretože sú čisté, pravdovravné, nepoznajú závisť, nevraživosť a rôzne negatívne prejavy, s ktorými sa v spoločnosti stretávame.
 
Vedia sa neuveriteľne radovať, nielen z vlastného, ale aj z cudzieho úspechu. Intenzívne však prežívajú aj bolesť a zármutok. Dokážu budovať aj partnerské vzťahy, ale treba, aby ich ľudia v tomto podporovali, pomáhali im a hlavne nebránili v nadviazaní vzťahu. 
 
Buďme k nim milí, pomáhajme im a podporujme ich rozvoj. 
 
Annka
 
 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať