Blog

Práve teraz môžeme všetko

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
Život je niekedy jeden veľký chaos a my sa cítime neisto a zmätene. Chceli by sme mať veci pod kontrolou, dať ich do nejakého systému, aby bol náš život lepší a dokonalejší. Ale tak to veľmi nefunguje...
 
Príbeh „ nášho života“ nebude nikdy dokonalý. Vždy v ňom bude nejaký neporiadok, kedy sa budeme cítiť pod psa, ale budú v ňom tiež chvíle, keď budeme slobodne a radostne dýchať. 
 
 
PRÍTOMNOSŤ 
 
Medzi minulosťou a budúcnosťou existuje prítomnosť, ktorú stále nevieme správne uchopiť a oceniť. Pritom "práve teraz" je ten najsprávnejší čas v našom živote. Len v prítomnosti si tvoríme svoj život. 
 
Práve teraz sa môžeme zhlboka nadýchnuť a naplno si uvedomiť tento okamih. Teraz sme uprostred ticha, v medzerách medzi slovami, kde nič nie a kde je všetko správne a dokonalé.
 
Práve teraz môžeme urobiť zmeny, odísť kamkoľvek chceme, môžeme zmeniť svoj postoj na to, čo sa nám deje, na ľudí aj situácie. Môžeme sa prestať báť negatívnych vecí a začať pozerať na život pozitívne. Zmena je istá, prijmime ju.
 
Práve teraz myslime na svoju vášeň. Myslime na to, čo nás robí šťastnými a pri čom zabúdame na čas. Teraz môžeme meditovať, tancovať, napísať báseň, maľovať alebo nerobiť nič. Všetko príjemné a radostné sa počíta.
 
 
Práve teraz môžeme prijať všetky svoje emócie, môžeme prejaviť naplno svoje city, môžeme dojatím plakať, kričať alebo sa bláznivo smiať. Všetko je dovolené, lebo to patrí k nám, k životu.
 
Práve teraz sa niekto má lepšie ako my a niekto zas oveľa horšie. Niekto bojuje s démonmi a niekto stojí na stupni víťazov. Práve teraz je život ako hojdačka a my vieme, že nič netrvá večne. 
 
Práve teraz môžeme byť láskaví sami k sebe. Teraz už chápeme, že máme iba jedno telo a jeden život. Starajme sa oň Teraz, stále...  
 
Práve teraz púšťame kontrolu a sme vďační za všetko, čo je. 
 
Annka  
 
 
 
 

Trend Pre Ženy

RADOSŤ je naším TRENDOM.

Osobný rozvoj, zdravie, informácie a vzájomná pomoc pre chvíle radosti aj nepohody.

Produkty pre zdravie a krásu ženy 

 

 

©2024 Trend pre ženy. Všetky práva vyhradené. Dizajn od AnKa

Hľadať